Наші друзі

УвійтиЗа 100 днів влада довела власну управлінську безпорадність у кадрових питаннях на Львівщині, – заява ЛКО НРУ
П'ятниця, 04 червня 2010, 10:59

 

Учора ми були свідками звіту Президента Януковича за перші 100 днів роботи та мали змогу почути пакет реформ від нової влади. По суті, цей документ повинен був з’явитися у перші дні перебування на посту Глави держави. Очевидно, що саме зобов’язання перед Росією, що вже за цей короткий період набули системного характеру здачі національних інтересів та розподіл владного пирога між членами команд переможців виборчих перегонів, завадили оприлюдненню плану дій одразу по складанню присяги у залі Верховної Ради України. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
В. Веремчук очолив депутатську групу НРУ в ЛМР
Четвер, 03 червня 2010, 09:16

Сьогодні на сесії Львівської міської ради голова ЛМО Народного Руху України Валерій Веремчук озвучив заяву про зміни у складі та керівництві депутатської групи НРУ фракції «Наша Україна». 
З огляду на це, головою депгрупи НРУ обрано голову Львівської міської організації Руху Валерія Веремчука. Членами депутатської групи є Ю. Батюк, С. Будз, В. Веремчук, Т.Криворучко, Н. Усач.
За словами В. Веремчука, депутатська група НРУ буде активно відстоювати інтереси кожного львів’янина в міській раді. «Оскільки громада міста Львова на останніх виборах вручила мандат довіри Народному Руху, ми зобов’язані пердставляти їх позицію в міській раді. Найкращим інструментом для цього є депутатська група», - зазначив рухівець.

KOMEHTAPI
 
Владна вертикаль спрямує свої сили на місцеві вибори, - Андрій Корнат
Середа, 02 червня 2010, 10:13

1 червня голова ЛКО НРУ Андрій Корнат відвідав Новий Розділ та Стебник, де зустрівся з рухівцями цих міст, а також Борислава та Дрогобича в рамках підготовки до місцевих виборів. Не без уваги голова Руху Львівщини залишив ситуацію в Україні. За його словами, сьогодні в Україні три гілки влади зосереджені в руках керівництва держави.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Вітаємо!!!
Вівторок, 01 червня 2010, 09:11

Народний Рух України сердечно вітає з уродинами голову Радехівської РО НРУ Петра Музичку!

Пане Петре, на своєму життєвому шляху Ви бачили чимало. На Ваших очах розпадався Радянський Союз та Україна поволі виривалась з тенет тоталітарного режиму. Разом зі своїми колегами-побратимами ви, кожен на своєму місці, наближали незалежність нашої держави, рушієм якої була та потужна націонал-демократична сила, районну гілку якої ви сьогодні очолюєте. Ваш багатющий життєвий досвід неодноразово ставав провидцем тих суспільно-політичних подій, які сьогодні маємо. Здобувши самостійність у 1991 році, ми продовжуємо щодня за неї боротися. Тож хочеться насамперед побажати Вам міцного здоров’я та Божої ласки!

Хай Ваше серце не знає смутку, хай очі радістю горять,

А світлий розум в годину скрутну слабшого вміє надихать!

Щоб духу Вашого стального не сплавила ворожа піч,

Допоки поруч ми, - не впаде на Українську землю ніч!

 

KOMEHTAPI
 
Влада Брюхович відбирає гроші дитячого садка собі на зарплату
Вівторок, 01 червня 2010, 07:54

У селищі Брюховичі, що входить до складу м. Львова, склалася напружена ситуація з прийняттям місцевого бюджету. Незважаючи на те, що згідно всіх строків основний фінансовий документ селища повинен вже давно бути розглянутий на комісіях ради, місцеве керівництво на чолі із селищним головою вирішило формувати його самотужки, прикриваючись від депутатів. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Вітаємо!!!
Понеділок, 31 травня 2010, 11:18

 

Народний Рух України щиросердечно вітає заступника голови Львівської крайової організації НРУ, голову ЛКО Молодого Народного Руху Сергія Дзядика з народженням сина! KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Труднощі перекладу чи зіпсутий телефон?
Четвер, 27 травня 2010, 13:17

Цього тижня український медіа-простір заряснів повідомленнями про телефонну розмову між Президентом України Віктором Януковичем та віце-президентом США Джозефом Байденом, в якому американський високопосадовець, нібито, висловив свою підтримку курсу реформ, започаткованих українським Президентом, та суттєвому прогресу у відновленні добросусідських відносин України та Росії. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Львівський Рух вимагає від Януковича бути українським Президентом
Четвер, 27 травня 2010, 06:24

У четвер, 27 травня, до Львова приїжджає Президент України Віктор Янукович, голова Верховної ради України Володимир Литвин, члени Кабінету Міністрів та губернатори для проведення засідання Ради регіонів України.
Львівська крайова організація Народного Руху України, зважаючи на перманентне ігнорування Львівщини чинним Президентом, не може не скористатись можливістю задекларувати свої вимоги Віктору Януковичу. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Директорів "Галсільлісу" і БТІ таки призначили кулуарно
Вівторок, 25 травня 2010, 12:57

25 травня рішенням Львівської обласної ради призначено директорів ОКП БТІ та  ОКСЛП «Галсільліс». Ними стали Ігор Базарник та Павло Котик. При цьому депутати обласної ради проігнорували можливість провести призначення на вищевказані посади через відкритий конкурс.
Питання про призначення керівників комунальних підприємств у сесійному залі мусувалося вже протягом тривалого часу, коментує О.Ганущин, депутат ЛОР від Народного Руху України.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
У Червонограді вшанували українських Героїв
Вівторок, 25 травня 2010, 08:53

23 травня 2010 року українці відзначали вже традиційне для  нас свято - День Героїв. Участь у святкуванні взяла й Червоноградська МО Народного Руху України. Центральна площа м. Червонограда зібрала представників місцевої влади, націонал-патріотичних партій та усіх небайдужих свідомих червоноградців. Попри виступи місцевих творчих колективів слово надали й лідерам громадських та політичних організацій.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Депутати повинні прозвітувати за чотирирічну каденцію, – депутат ЛОР Ганущин
Вівторок, 25 травня 2010, 08:28

Сьогодні під час проведення 50-ї сесії Львівської обласної ради депутат від Народного Руху України Олександр Ганущин закликав депутатів відзвітувати перед громадою за свою депутатську каденцію. Згідно Конституції України, депутатський корпус 5-го скликання, що приступив до обов’язків 26 травня 2006 року, обраний терміном на 4 роки, а не на 5, що з легкої руки правлячої коаліції подаровано нещодавно обранцям громади. Зрозуміло, що тут виникає цікава колізія, як бути тим депутатам, котрі отримали мандат пізніше вищезазначеної дати. Такими лише в сесійній залі обласної ради є депутати Макар, Яворівський, Ярема і Бакай. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 Наступна > Кінець >>

Сторінка 263 з 265