Наші друзі

УвійтиВолонтери ЛКО МНР взяли участь у фестивалі Підкамінь-2010 (Відео)
Середа, 28 липня 2010, 08:15

Підкамінь-2010З 21 по 26 липня у селі Підкамінь Бродівського району працював волонтерський загін ЛКО Молодого Народного Руху, який був долучений до організації проведення IV етнофестивалю “Підкамінь 2010” (23-25 липня).

Загін налічував 30 осіб представників районних та міських організацій Львівської крайової організації Молодий Народний Рух. Хлопці та дівчата долучилися до організації заходу, який зібрав кілька десятків тисяч людей різного віку та вподобань. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
НРУ готовий пожертвувати брендом заради консолідації патріотичних сил на місцевих виборах
Четвер, 22 липня 2010, 21:02

КорнатЛКО НРУ закликає усі політичні сили національно-демократичного спрямування об’єднатись, відкинути політичні та вузько партійні амбіції та сконсолідувати свої сили для спільної участі в місцевих виборах. Про це йдеться у зверненні Львівської крайової організації Народного Руху України до представників національно-патріотичних сил, озвученому 22 липня головою Львівської крайової організації НРУ Андрієм Корнатом, під час прес-конференції у Львові.

«Львівська крайова організація НРУ виступає не лише зі зверненням, а й пропонує усім патріотичним силам, зважаючи на цей недолугий закон, який справді позбавляє велику низку політичних сил шансу взяти участі у місцевих виборах, об’єднатися і, відкинувши усі свої амбіції, в тому числі партійні амбіції, висунути найкращих осіб з усіх політичних сил - сісти за стіл переговорів і визначитися на одній політичній силі по списках якої ми мали б разом іти на вибори», - зазначив Андрій Корнат.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Голова ЛКО НРУ Андрій Корнат: Патріарх Кирило приїхав для того, щоб приспати пильність Східної України
Четвер, 22 липня 2010, 19:57

КорнатГолова Львівської крайової організації НРУ Андрій Корнат розповідає про справжні цілі візиту Кіріла до України:

«Ми пройшли історію і знаємо що таке Голодомор. Сьогодні в Україні розпрацьовується такий самий проект тільки у дуже толерантний і ніжний спосіб. І в цей самий момент приїжджає батюшка-Кирил, приїжджає для того, щоб відвернути увагу Східної України і виборця, який традиційно підтримує Партію регіонів в його регіонах», - про це 22 липня під час прес-конференції заявив голова ЛКО Народного Руху України Андрій Корнат
«Для чого це робиться – зрозуміло: приспати пильність в той момент, коли «регіонали» зазнають удару в частині своїх рейтингів», - заявив Андрій Корнат.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Звернення Львівської крайової організації Народного Руху України
Четвер, 22 липня 2010, 11:54

НРУДо побратимів!
Наше звернення адресуємо усім, хто разом, пліч-о-пліч, стояв біля витоків новітньої української державності; хто, не шкодуючи часу, сил, здоров’я та життя, своїми руками будував фундамент української держави; хто, будучи патріотом, не продав та не обміняв одвічне прагнення свободи на гроші, кар’єру чи посаду; хто відвойовував в безлічі акцій та майданів своє право на життя у вільній державі; хто, незважаючи на невдачі та помилки, не розчарувався у своєму народі та у своїй державі; хто вірить у можливість і потребу змін на краще; хто має сили і наснагу боротись і перемагати.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Представники ЛКО НРУ: Закон про місцеві вибори є недосконалим, (ФОТО, ВІДЕО)
Четвер, 15 липня 2010, 17:55

С. Будз та С. ШереметаЗакон про місцеві вибори створений під інтереси однієї партії – Партії регіонів. Він не дає змоги брати участь у виборах новим політичним силам, таким чином у перегонах не зможуть змагатися патріоти. Про це під час Інтернет-марафону в «МЕДІАСТАР» зазначив Степан БУДЗ, член центрального проводу НРУ, заступник ЛКО НРУ, лауреат державної премії в галузі науки і техніки, депутат Львівської міської ради.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Яворівська районна організація НРУ вимагає публічних спростувань від чиновника
Вівторок, 20 липня 2010, 10:42

ЮстиціяЯк відомо, в понеділок, 19 липня в деяких ЗМІ були опубліковані висловлювання чиновників щодо того, "що Рухом на Яворіщині керують покійники". Оскільки ця інформація відверто неправдива, більше того, провокативна, керівник Яворівської районної  організації НРУ надіслав відкритого листа до чиновника, який дозволив собі ці висловлювання. У листі голова Яворівської РО НРУ вимагає від керівника Яворівського районного управління юстиції публічного спростування своїх слів.

Наводимо текст листа повністю:

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Відбулось таборування «Говерла 2010 – європейські цінності для української молоді»
Вівторок, 20 липня 2010, 07:54

GoverlaПід горою Говерлою відбулося урочисте відкриття щорічного чергового таборування Молодого Народного Руху України «Говерла 2010 – європейські цінності для української молоді». 

Відкривав свято Голова Молодого Народного Руху України, заступник Голови НРУ Іван Крулько. Також, участь у відкритті взяли Голова НРУ, голова Комітету ВР з питань європейської інтеграції, Віце-прем’єр – Міністр закордонних справ в Опозиційному уряді Борис Тарасюк, заступник Голови НРУ Василь Куйбіда.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Цьогоріч на «Говерлі-2010» молоді розповідатимуть про європейські цінності
Четвер, 15 липня 2010, 14:03

16 липня цього року виповниться 20 років з дня проголошення Декларації про державний суверенітет України, - події, яка визначила наш подальший розвиток як незалежної та суверенної держави, яка закріпила за собою верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади в межах своїх територій та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах. 16 липня з нагоди цієї непересічної в новітній історії України події Всеукраїнська громадська організація Молодий Народний Рух відкриє восьмий щорічний табір поблизу найвищої вершини Карпат г. Говерли. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Влада неспроможна виконувати РНП, - Б.Тарасюк
Середа, 14 липня 2010, 12:02

Голова Народного Руху України, голова комітету Європейської інтеграції ВРУ Борис Тарасюк під час презентації публікацій Інституту Євро-Атлантичного співробітництва в УКРІНФОРМі закинув нинішній владі її неспроможність виконати Річну національну програму на 2010 рік.

Думки з цього приводу  рухівець наводить нижче:
"Хочу нагадати, що на сьогодні ніхто не скасовував указу попереднього президента Ющенка щодо інтеграції України в НАТО. Навіть якщо у нової влади до цього просто не дійшли руки, він залишається чинним і має безумовно виконуватися.

 

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Львівська обласна рада має невідкладно затвердити чисельний склад місцевих рад, – О.Ганущин
Вівторок, 13 липня 2010, 09:01

Як відомо, у суботу 10 липня 2010 року парламент прийняв у другому читанні Закон України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». Відповідно до ст. 16 цього в недалекому майбутньому Закону, Львівська обласна рада повинна прийняти рішення про склад обласної, районної, міських, міст обласного та районного значення рад.
До затвердження чисельного складу місцевих рад Львівська обласна рада повинна підійти невідкладно, - переконаний депутат Львівської обласної ради від Народного Руху України О.Ганущин. В області є одна обласна, 20 районних рад, 9 міст обласного значення та 34 міст районного значення рад. Склад переважної більшості з них підлягатиме суттєвій корекції у сторону зменшення, відповідно до чисельності, встановленої прийнятим Законом про місцеві вибори.

 

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Суд над Януковичем перенесений
Вівторок, 13 липня 2010, 08:32

ГолодоморПечерський суд м. Києва переніс справу за позовом члена НРУ Володимира Волосюка до В. Януковича.

Слухання Справи у печерському суді міста Києва щодо заперечення Президентом Віктором Януковичем Голодомору як геноциду перенесли через позивача. Причина у тому, що Президент не з'явився до суду.

Справу перенесли на прохання позивача – мешканця Хмельницька Володимира Волосюка через те, що Президент не прийшов на засідання суду, - повідомляє ТСН.

Наступне засідання відбудеться за два тижні - 27 липня.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Наступна > Кінець >>

Сторінка 268 з 275