Наші друзі

УвійтиЗвіт депутата обласної ради О.Ганущина про депутатську діяльність упродовж 2006 – 2010 років
П'ятниця, 11 червня 2010, 14:28

 

Шановні мешканці Бродів і Бродівщини !
Місцеві вибори 2006 року, що відбулися на пропорційній основі, привели в місцеві ради всіх рівнів депутатів та сільських селищних міських голів. До складу депутатського корпусу Львівської обласної ради V демократичного скликання було обрано й мене, Ганущина Олександра Олександровича, як такого що мав 16-ий номер у виборчому списку кандидатів у депутати Львівської обласної ради від Блоку «Наша Україна», члена Народного Руху України. Верховна Рада України разом з Конституційним Судом України, всупереч законодавству, не дали на сьогодні чіткої відповіді на питання, коли ж закінчився термін каденції депутатського корпусу, обраного весною 2006 року.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Готельно-ресторанний комплекс на території заповідника «Тустань» завдасть непоправної шкоди пам’ятці національного значення
П'ятниця, 11 червня 2010, 14:20

 

На території Державного історико-культурного заповідника «Тустань», впритул до пам’ятки археології національного значення «Городище літописного міста Тустань», будують готельно-розважальний комплекс. Про це 11 червня під час прес-конференції повідомили директор Державного історико-культурного заповідника «Тустань» Василь Рожко та депутат Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Андрій Корнат:наше сумління чисте перед Богом та Нацією
Четвер, 10 червня 2010, 22:16

 

У четвер,  10 червня відбулись збори Пустомитівської районної організації Народного Руху України, на яких районна організація розглянула рішення Крайової ради Львівської крайової організації НРУ, щодо принципів та механізмів діяльності організації з метою підготовки до місцевих виборів.

У роботі зборів взяли участь голова ЛКО НРУ Андрій Корнат, заступник голови ЛКО НРУ, голова ЛКО Молодого Народного Руху(МНР) Сергій Дзядик, член проводу ЛКО НРУ, голова Галицької РО НРУ Ігор Мартинюк а також заступник ЛКО МНР Андрій Ковальський. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Звіт про діяльність ЛКО НРУ
Четвер, 10 червня 2010, 12:14

Відповідно до принципів, які були задекларовані на конференції ЛКО Народного Руху України 14 лютого, а саме: відкритості та прозорості діяльності партії, Львівська крайова організація Народного Руху України звітує про виконану роботу.


Файли звіту:

відеопрезентація,

список заяв

KOMEHTAPI
 
Депутат-рухівець зайнявся освітою нової влади
Четвер, 10 червня 2010, 10:40

Зважаючи на усе частіші випадки незаконних діянь нової влади, які виражаються у намаганнях звільняти держслужбовців РДА, депутат Львівської обласної ради О. Ганущин надіслав кожному новопризначеному голові РДА низку законодавчих актів, які визначають повноваження та права держчиновників в даному питанні. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Представники Австрійської народної партії в гостях у Львівської крайової організації Народного руху України
Четвер, 10 червня 2010, 08:34

У середу 9 червня з візитом до Львова прибула делегація мерів міст та депутатів місцевих рад Австрійської Республіки та представників Австрійської народної партії. Від Народного руху України гостей зустрічали голова ЛКО НРУ Андрій Корнат та голова ЛМО НРУ Валерій Веремчук. Будучи членами Європейської народної партії, Рух та АНП скористались можливістю обміну думками та досвідом.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
«Тустань» під загрозою
Середа, 09 червня 2010, 16:27

Днями до депутата Львівської обласної ради від Народного руху України Олександра Ганущина звернувся директор Державного історико-культурного заповідника «Тустань» Василь Рожко. Він повідомив, що в межах території пам’ятки, яка знаходиться під охороною, приватні особи розпочали масштабне будівництво у 100-метровій зоні біля скельних комплексів. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Заява Львівської крайової організації Народного Руху України щодо розгортання політичних репресій
Вівторок, 08 червня 2010, 11:59

4 червня минуло сто днів Президентства Януковича. Традиційно, цей термін дає можливість визначити основні напрямки діяльності нової влади. У випадку ж з новою українською владою, ми, на жаль, змушені констатувати, що Президент та уряд виконали та перевиконали свої обіцянки лише у надшвидкому розпродажу України та розгортанню репресій проти власного народу.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
За 100 днів влада довела власну управлінську безпорадність у кадрових питаннях на Львівщині, – заява ЛКО НРУ
П'ятниця, 04 червня 2010, 10:59

 

Учора ми були свідками звіту Президента Януковича за перші 100 днів роботи та мали змогу почути пакет реформ від нової влади. По суті, цей документ повинен був з’явитися у перші дні перебування на посту Глави держави. Очевидно, що саме зобов’язання перед Росією, що вже за цей короткий період набули системного характеру здачі національних інтересів та розподіл владного пирога між членами команд переможців виборчих перегонів, завадили оприлюдненню плану дій одразу по складанню присяги у залі Верховної Ради України. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
В. Веремчук очолив депутатську групу НРУ в ЛМР
Четвер, 03 червня 2010, 09:16

Сьогодні на сесії Львівської міської ради голова ЛМО Народного Руху України Валерій Веремчук озвучив заяву про зміни у складі та керівництві депутатської групи НРУ фракції «Наша Україна». 
З огляду на це, головою депгрупи НРУ обрано голову Львівської міської організації Руху Валерія Веремчука. Членами депутатської групи є Ю. Батюк, С. Будз, В. Веремчук, Т.Криворучко, Н. Усач.
За словами В. Веремчука, депутатська група НРУ буде активно відстоювати інтереси кожного львів’янина в міській раді. «Оскільки громада міста Львова на останніх виборах вручила мандат довіри Народному Руху, ми зобов’язані пердставляти їх позицію в міській раді. Найкращим інструментом для цього є депутатська група», - зазначив рухівець.

KOMEHTAPI
 
Владна вертикаль спрямує свої сили на місцеві вибори, - Андрій Корнат
Середа, 02 червня 2010, 10:13

1 червня голова ЛКО НРУ Андрій Корнат відвідав Новий Розділ та Стебник, де зустрівся з рухівцями цих міст, а також Борислава та Дрогобича в рамках підготовки до місцевих виборів. Не без уваги голова Руху Львівщини залишив ситуацію в Україні. За його словами, сьогодні в Україні три гілки влади зосереджені в руках керівництва держави.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Наступна > Кінець >>

Сторінка 269 з 272