Наші друзі

УвійтиУ Львові обговорювали освітні реформи Табачника
Понеділок, 12 липня 2010, 14:42

Освітня реформа порушує Конституцію України, зокрема закон про дошкільну освіту – заявив голова ЛКО Народного Руху України Андрій Корнат сьогодні на прес-конференції «Як безсистемні реформи в галузі освіти позначаться на якості знань, здоров’ї та рівні життя українців?». 
«Насамперед мова йде про статтю 53 Конституції України, яка зазначає, що дошкільна освіта є необов’язковою, на відміну від середньої. Тим паче, постає гостра проблема забезпечення садочками, місця в яких матиме лише половина дітей. Вже зараз працюють платні садочки, проте закон України зазначає, що навчання є безкоштовним. Складається враження, що міністр освіти та науки Дмитро Табачник, впровадив реформу на якій зміг би заробити в повній мірі», - коментує ситуацію освітніх реформ нової влади Андрій Корнат.

 

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Борис Тарасюк: "Закон України «Про судоустрій і статус суддів» створює умови для корупції в судах"
П'ятниця, 09 липня 2010, 15:46

ТарасюкГолова Народного Руху України, Голова Комітету ВР з питань європейської інтеграції, Віце-прем’єр-міністр - Міністр закордонних справ Опозиційного уряду Борис Тарасюк разом з Головами комітетів ВР України сьогодні, 8 липня звернувся до Українського народу та міжнародної спільноти щодо ситуації із прийняттям Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

8 червня 2010 року Верховною Радою України прийнятий Закон України «Про судоустрій і статус суддів». KOMEHTAPI

Детальніше...
 
"Перемога на місцевих виборах має стати початком кінця цієї влади", - заява проводу ЛКО НРУ
Середа, 07 липня 2010, 12:24

Перші місяці діяльності нової влади в Україні на чолі з Президентом Януковичем вказують на загрозливі тенденції щодо системної нівеляції законів та конституційних норм. Послідовне та методичне ігнорування норм базового закону Української держави – Конституції України – стало вже нормою і навіть стилем роботи владної команди.
Починаючи від позаконституційного процесу формування пропрезидентської більшості у Верховній Раді і закінчуючи прийняттям скандального закону про місцеві вибори, усі кроки владної машини на чолі з Януковичем скеровані на руйнування державних механізмів. Заради захоплення усієї вертикалі влади в Україні Партія регіонів не зупиниться навіть перед прямою загрозою дезінтеграції держави.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Депутат обласної ради вирішив і собі отримати паспорти територій, які збирає Львівська ОДА
Середа, 07 липня 2010, 08:55

Упродовж останніх двох днів у відкритих ЗМІ області поширилася інформація про збір Львівською обласною державною адміністрацією відомостей про політичні уподобання керівників установ територій області. Дане питання обговорювалось і в сесійному залі Львівської обласної ради. 
Сьогодні депутат обласної ради від Народного Руху України Олександр Ганущин скерував своє звернення на адресу голови Львівської ОДА Василя Горбаля, у якому попросив надати результати так званої «соціальної паспортизації». Наводимо окремі висловлювання зі звернення нижче.

 

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Коментар щодо Закону про місцеві вибори
Вівторок, 06 липня 2010, 21:28

Вибори Олександр Ганущин, депутат Львівської обласної ради від Народного Руху України, про новий закон про вибори і про те, чи виграють українці від його прийняття Після прийняття у першому читанні законопроекту про вибори постало дуже багато запитань щодо того, як саме відбуватимуться вибори тепер і чим вони будуть відрізнятися від виборів минулого. Про це “Пошта” спілкувалася із Олександром Ганущиним, який є знавцем виборчого права, бо раніше був керівником робочої групи Львівської облдержадміністрації з підготовки виборів та керівником апарату ЛОДА.

– Закон України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” запровадить змішану систему або, іншими словами, пропорційно-мажоритарну. Як Ви ставитеся до такого нововведення?

– Порівняно із системою, що діяла у 2006 році, це крок уперед. Хоча, ознайомившись із самим текстом майбутнього закону, можна виснувати, що було б доцільно ще більше удосконалити підхід до партійних виборчих списків, зробивши їх відкритими.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Новий Народний Рух України
Вівторок, 06 липня 2010, 11:37

НРУЧи є сьогодні Народний Рух України таким, як двадцять років тому, в часи, коли його очолював Вячеслав Чорновіл?, - питання риторичне. Адже з плином часу відбувається оновлення не лише природи, але й будь-яких організмів, рушійною силою яких є людина, в тому числі, й політики. Оновлюється суспільство, змінюються політичні реалії, а разом з ними й політичні еліти. Цілком природно, що засновники та основоположники різноманітних рухів, течій, організацій, корпорацій тощо відходять осторонь, передаючи владу в молоді руки, залишаючи по собі досвідчених продовжувачів своєї справи, які є запорукою життя структури. Такий виток змін, на щастя якісних, не оминув і Львівську крайову організацію Руху. Отже, яким сьогодні є Народний Рух України на Львівщині? Відповідь на це питання спробуємо окреслити нижче.

KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Ситауція навколо інституту національної пам’яті свідчить про боротьбу трьох пам’ятей в Україні, - Святослав Шеремета
Вівторок, 06 липня 2010, 07:34

Учора зі засобів масової інформації стало відомо, що з 12 серпня Український інститут національної пам'яті (УІНП) отримає нового керівника. Хто ним стане наразі невідомо, проте відомо, що це буде людина з провладного оточення. Стосовно Володимира Семиноженка, відставку якого з посади віце-прем’єра з гуманітарних питань 2 липня підтримали парламентарії переконливою більшістю і якому прогнозували головування Інситутом, то його призначення малоймовірне, оскільки, за словами прес-секретаря Семиноженка Марини Петкової, екс-віце-прем'єр призначений главою Держкомітету з питань науки, інновацій та інформатизації, а також радником прем'єра Миколи Азарова (повідомляє «Інтерфакс-Україна»).

 

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Депутат Ганущин пропонує зміни до Програми соціально-економічного розвитку області
Понеділок, 05 липня 2010, 09:25

Прийнята у вівторок, 30 липня, на засіданні сесії Програма соціально-економічного розвитку на 2010 рік разом із додатками у вигляді програм потребує невідкладного доопрацювання, - вважає депутат Львівської обласної ради від Народного Руху Олександр Ганущин. У депутатському зверненні на адресу голови Львівської ОДА Василя Горбаля він просить підготувати зміни по шести окремих об’єктах. Частину листа депутата нижче наводимо прямою мовою:

KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Коментар Народного Руху України щодо Закону про місцеві вибори
П'ятниця, 02 липня 2010, 14:54

1 липня 2010 року Верховна Рада в першому читанні проголосувала за ініційований регіоналами проект Закону №6601 «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». Цей законопроект викликав шквал критики, зокрема, й рухівців, оскільки: KOMEHTAPI

Детальніше...
 
У Брюховичах молодих політиків вчать європейських цінностей
П'ятниця, 02 липня 2010, 13:29

Четвертий цикл навчальних семінарів на тему «Християнсько-демократичні цінності» сьогодні, 2 липня, розпочався у Брюховичах. Учасниками дводенного заходу стануть дві цільові групи: сьогодні – молоді депутати місцевих рад, завтра – молоді держслужбовці.

За словами учасника проекту, голови Шевченківської РО Народного Руху України Олега Сітарського, на семінарі мова йде про базові цінності, що сьогодні панують у Європі. Обговорюється їх вплив на політичну діяльність європейських країн, а разом з тим і на якість життя європейців та рівень розвитку громадянського суспільства.

 

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
СЕМИНОЖЕНКА ВИКИНУЛИ З КРІСЛА
П'ятниця, 02 липня 2010, 09:02

Верховна рада звільнила віце-прем'єра з гуманітарних питань Володимира Семиноженка.
За це проголосували 378 депутатів.
Автором законопроекту є депутат від БЮТ Ольга Боднар. Перед голосуванням віце-спікер Адам Мартинюк спитав, чи потрібне обговорення.
Але було вирішено голосувати без обговорення.
В пояснювальній записці до проекту говорилось, що призначення Семиноженка відбулося з порушенням Регламенту Верховної Ради України, без обговорення в Комітеті з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.
Як відомо, раніше Семиноженко заявив, що ідея створення союзу України, Росії і Білорусії може бути розглянута.

Нагадаємо, що раніше Львівьска крайова організація Народного Руху України зверталась  до СБУ з вимогою звільнення та притягнення до відповідальності Віце-прем’єр-міністра Володимира Семиноженко за публічні антиконституційні заклики

KOMEHTAPI
 
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Наступна > Кінець >>

Сторінка 269 з 275