Наші друзі

УвійтиПрограма соціально-економічного розвитку області на 2010 р. потребує обов’язкового доопрацювання
П'ятниця, 02 липня 2010, 08:50

Депутати Львівської обласної ради у вівторок, 30 липня, на засіданні сесії прийняли програму соціально-економічного розвитку на 2010 рік разом із додатками у вигляді програм, що фінансуватимуться з обласного бюджету. Власне підходи до формування об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, переліку першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у складі обласного бюджету, об’єктів доріг комунальної власності, будівництво, реконструкція, ремонт і утримання яких виконуватиметься у 2010 р. з коштів обласного бюджету за рахунок податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів, не кажучи вже про перелік регіональних програм, з якого мало не випали цілі блоки, викликали серйозні суперечки в залі обласної ради.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
На дзвіниці монастиря в Підкамені продовжать аварійні роботи
Середа, 30 червня 2010, 10:04

Учора, 29 червня, депутатський корпус Львівської обласної ради прийняв програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2010 рік. До переліку об’єктів капітального будівництва, що фінансуватимуться за рахунок коштів бюджету розвитку в розділі «Охорона культурної спадщини» присутній п.25 «Ліквідація аварійного стану дзвіниці храму Домініканського монастиря в смт. Підкамінь Бродівського району». Відповідно до нього, у 2010 р. на проведення аварійних робіт на пам’ятці буде залучено 700 тис. грн. із загального фонду бюджету розвитку.
Вчора, за словами депутата обласної ради від Народного Руху України, співголови оргкомітету «Етнофестиваль Підкамінь-2010» Олександра Ганущина, депутати ЛОР зробили дуже важливий крок для збереження Підкаменського монастиря.

 

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Губернатора Львівщини просять захистити фортецю «Тустань»
Вівторок, 29 червня 2010, 20:38

Олександр ГАНУЩИН, депутат Львівської обласної ради від фракції «Наша Україна» звернувся на сесії із заявою до Василя ГОРБАЛЯ, голови Львівської ОДА, в якій вимагає посприяти розслідуванню обставин щодо незаконного, на його думки, будівництва готелю поблизу фортеці «Тустань», що у Сколівському районі. Про це повідомляє кореспондент «МЕДІАСТАР».

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
День молоді у Стрию
Вівторок, 29 червня 2010, 16:57

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна – День молоді особливий та унікальний, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.
В неділю 27 червня у Стрию в міському парку відпочинку ім. Т.Шевченка відбулося святкування Дня молоді. Свято проходило за підтримки Стрийської міськрайонної організації Народного Руху України. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Депутат Ганущин пов'язує затримання Ніко Ланге з діяльністю Фонду Аденауера в Україні
Вівторок, 29 червня 2010, 10:25

 

Керівника Фонду Конрада Аденауера затримали передовсім через діяльність самої міжнародної інституції на теренах України, переконаний депутат Львівської обласної ради від Народного Руху України Олександр Ганущин. 
Більшість експертів прокоментували затримання громадянина Німеччини Ніко Ланге в аеропорту «Бориспіль» виключно як реакцію на публікацію його статті за результатами діяльності 100 днів Президента України Віктора Януковича. Однак ті, хто детально знайомі з діяльністю представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, можуть зробити інші висновки стосовно дій вітчизняної влади в даній ситуації.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Держслужбовців «під розписку» знайомлять з посланням Віктора Януковича
Вівторок, 29 червня 2010, 09:49

Як стало відомо представникам Львівської крайової організації Народного Руху України, окремі голови районних державних адміністрацій Львівської області дуже винахідливо підійшли до ознайомлення громадян з посланням Віктора Януковича, оголошеного 3 червня 2010 р. Намаганням вислужитися перед начальством деяких голів РДА вважає депутат Буської районної ради Віктор Біщук кроки у відношенні до держслужбовців однієї з адміністрацій області, яких зобов’язали підписатися під текстом «Ознайомлення працівників адміністрації з основними тезами Послання Президента України Віктора Януковича до Українського народу, виголошеного 3 червня 2010 року в Національному палаці «Україна»» з додатком, роздрукованим з офіційного сайту Президента України. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Голова ЛМО НРУ Валерій Веремчук бере участь у школі демократії у Страсбурзі
Вівторок, 29 червня 2010, 08:51

 

Учасники цьогорічної програми Української школи політичних студій, серед яких і голова Львівської міської організації Народного Руху України, депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук, цими днями беруть участь у черговій національній сесії УШПС та п'ятому Літньому університеті демократії у Страсбурзі (Франція). 
Проект здійснюється за підтримки Ради Європи, Європейської Комісії Уряду Японії та Посольства Японії в Україні, Фонду Конрада Аденауера та Лабораторії законодавчих ініціатив, яка виступає українським партнером Школи.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
ЛКО НРУ закликає партнерів по виборчому блоку поставити крапку на депутатах зрадниках
П'ятниця, 25 червня 2010, 21:02

Як відомо, 26 червня Львівська обласна організація партії «Наша Україна» проводить свою конференцію. У відповідності до попередніх домовленостей, львівські рухівці звертаються до колег по виборчому блоку з проханням підтримати рішення про відкликання депутатів-відступників з Львівської обласної та інших місцевих рад.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Вітання до Дня Конституції!
П'ятниця, 25 червня 2010, 13:53

ЛКО Народного Руху України щиро вітає краян з Днем Конституції!

Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив невмирущу волю українців мати свою державність, бути суверенним серед інших вільних народів Європи та світу. Послідовно й мужньо крізь віки йшов до цього український народ.
Конституція 1996 року увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. 
Нехай демократичні засади, закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності у серці кожного громадянина забезпечить безхмарне конституційне майбутнє нашій державі!

KOMEHTAPI
 
Вітання до Дня молоді!
П'ятниця, 25 червня 2010, 12:36

Дорога молоде!

Останньої неділі червня ми традиційно відзначаємо Свято молоді! 
Не дивно, що в календарі є день, відведений саме для Вас. Адже вагому роль молоді в суспільстві важко переоцінити. Свідчення цьому бачимо впродовж усієї нашої історії, підтверджують це й нещодавні події в Україні. Молодь завжди уособлювала собою щирість та безкорисливість, прагнула справедливості та гостро відчувала фальш, критикувала брехню та першою ставала проти ворога. Сьогодні, як ніколи з часу нашої незалежності, державі потрібне Ваше міцне молодіжне плече, гострий розум та сповнене патріотизму серце, щоб зберегти Україну незалежною та неподільною, щоб забезпечити достойне майбутнє Їй та собі.
Здоров'я Вам, сили духу та мудрості! Хай чисте сумління стане мірилом Ваших вчинків та добрих діянь на Славу України!

З повагою голова ЛКО НРУ Андрій Корнат

KOMEHTAPI
 
В Стрию вшанували пам’ять політичних в’язнів
Середа, 23 червня 2010, 09:53

СтрийВ неділю, 20 червня 2010 року у Стрию на території Меморіального комплексу “Борцям за волю України” (колишня Стрийська в’язниця – яскраве свідчення «комуністичного раю») відбувся традиційний День пам’яті політичних в’язнів, замучених у тюрмах червоними катами у червні 1941 року.

Вони споконвіку жили на своїй рідній землі, на Батьківщині, в Україні. Тут – було їх коріння, що сягало глибини віків. У їх жилах текла кров славних галицьких лицарів, просвітителів, мудрих хліборобів. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Наступна > Кінець >>

Сторінка 270 з 275