Наші друзі

УвійтиПам'яті Любомири Бойчишин
Середа, 23 червня 2010, 07:31

БойчишинНародний Рух України висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті Любомири Бойчишин.

Активістка «Просвіти» та Союзу українок, пані Любомира останні роки свого життя присвятила турботі про жінок з обмеженими фізичними можливостями та матерів з дітьми-інвалідами, очоливши інформаційно-реабілітаційний центр «Любомира».

Будучи останні роки життя прикутою до інвалідного візка, Любомира Бойчишин розуміла і всіляко допомагала подібним собі людям. З її відходом у краще життя рідні та близькі втратили турботливу матір та друга, але нагадуванням про неї буде той добрий і глибокий слід, який вона залишила своїми благородними справами на цій землі.

 

KOMEHTAPI
 
Сколівська РДА не помітила порушень законодавства при забудові «Тустані»
Вівторок, 22 червня 2010, 09:39


Сьогодні депутат обласної ради від Народного Руху України Олександр Ганущин отримав відповіді на власні звернення від Сколівської райдержадміністрації за підписом голови РДА Михайла Гнатишина. У них ідеться про те, що порушень чинного законодавства при забудові ділянки, прилеглої до скельних комплексів Державного історико-культурного заповіднику «Тустань», райдержадміністрацією не виявлено. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Завдяки діяльності ЛКО НРУ держслужбовці Сколівської РДА уникнули незаконних звільнень
Вівторок, 22 червня 2010, 08:31

ЛКО Народного Руху України вже раніше повідомляла про незаконні дії новопризначеного голови Сколівської райдержадміністрації Михайла Гнатишина, який відразу по своєму представленню запропонував новим колегам, а саме керівникам відділів, написати «добровільно» заяви на звільнення. Такі відверто злочинні кроки ставленика з Києва викликали глибоке обурення рухівців. 
З приводу цього Олександром Ганущином, депутатом Львівської обласної ради від Народного Руху, було направлено депутатський запит на ім’я голови Сколівської РДА пана Гнатишина, в якому рухівець ознайомив нового керівника райдержадміністрації з витягами зі Закону України «Про державну службу» і Кодексу законів про працю.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Боротьба за крісло мера Львова почалася задовго до виборчих перегонів
Субота, 19 червня 2010, 21:28

Останніми роками трійка претендентів, які мають шанси очолити львівську мерію, майже не міняється. Це Андрій Садовий, нинішній міський голова, Василь Куйбіда, екс-міністр з будівництва і регіонального розвитку, заступник голови Народного руху України, Петро Писарчук, народний депутат України, власник ринку «Південний». 
Не важко спрогнозувати, що львів’яни можуть чекати від кожного з претендентів, якщо хтось з них опиниться в міській ратуші.

Андрій Садовий далі розвиватиме свій бізнес. Блискучий піарщик. Мабуть, один з найкращих в Україні, зробить на 10 копійок для громади, а розрекламує на мільйон.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Влада бореться з незручними політичними гравцями, - голова ЛКО НРУ Андрій Корнат
П'ятниця, 18 червня 2010, 10:47

 

Учорашній виклик до СБУ екс-міністра регіонального розвитку та будівництва, заступника голови Народного Руху України Василя Куйбіди став черговим свідченням зачистки кадрів керуючою владою у політичному полі з наближенням місцевих виборів. Маючи згоду Народного Руху на ведення переговорів щодо участі у виборах міського голови Львова, Василь Куйбіда є серйозним конкурентом у боротьбі за крісло мера. Будучи двічі першою особою Львова, він зберігає достатньо високий рейтинг.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Виклик Василя Куйбіди до СБУ - це початок політичних переслідувань, - Борис Тарасюк
П'ятниця, 18 червня 2010, 07:56

Народний Рух України розцінює виклик Василя Куйбіди до СБУ як початок політичних переслідувань, а також як продовження тих репресивних дій і переслідування опозиції, які спостерігаються останнім часом. Про це вчора під час брифінгу у парламенті заявив голова НРУ, голова Комітету ВР з питань європейської інтеграції, віце-прем´єр, міністр закордонних справ в опозиційному уряді Борис Тарасюк. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Сколівський районний суд призупинив будівництво в «Тустані»
Четвер, 17 червня 2010, 11:28


Сьогодні, 17 червня, Сколівський районний суд розглянув позовну заяву колективу Державного історико-культурного заповідника «Тустань» щодо незаконного будівництва п. Щуром М. П. будівельного комплексу у найсуворішій охоронній зоні пам’ятки і прийняв рішення про забезпечення позову в частині призупинення будівництва, що ведеться, до вирішення справи по суті. Про це повідомив депутат Львівської обласної ради від Народного Руху України Олександр Ганущин, до якого попередньо з проханням вжити необхідних запобіжних заходів щодо припинення будівництва звернувся директор заповідника Василь Рожко.  KOMEHTAPI

Детальніше...
 
ПРОТИ ВАСИЛЯ КУЙБІДИ РОЗПОЧАЛИСЯ ПОЛІТИЧНІ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ
Середа, 16 червня 2010, 22:01

Заступника Голови Народного Руху України, екс-Міністра регіонального розвитку та будівництва України Василя Куйбіду викликано для дачі пояснень у Службу безпеки України.

Він має з´явитись завтра, 17 червня, о 15:00 за адресою м.Київ, вул.Малопідвальна 29/1.

KOMEHTAPI
 
АНТИДЕРЖАВНИЦЬКІ СИЛИ ЗАЛИШИЛИ МОГИЛЬОВА НА ПОСАДІ ОЧІЛЬНИКА МВС, ЗАЯВИВШИ, ЩО ВБИВСТВА У МІЛІЦЕЙСЬКИХ ВІДДІЛКАХ - КАЗУС
Середа, 16 червня 2010, 16:51

Верховна Рада УкраїниВерховна Рада провалила голосування проекту Постанови ВР про звільнення Анатолія Могильова з посади Міністра внутрішніх справ України, ініціаторами якої стала депутатська група Народного Руху України у складі Бориса Тарасюка, В’ячеслава Коваля і Олександра Чорноволенка, а також народного депутата, Голови Меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Джемільова. 
Як зазначив під час представлення відповідного проекту Постанови Голова НРУ Борис Тарасюк, мотивом для ініціювання питання про звільнення Могильова з посади Міністра внутрішніх справ стали його цинічні публічні висловлювання у ЗМІ, а також неприпустима для демократичної держави політика, яку проводить очільник МВС.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Вітаємо!
Середа, 16 червня 2010, 05:13

Побратима Олександра Ганущина ЛКО Народний Рух України щиро вітає з уродинами!

Для кожного з нас день народження - це час, коли намагаєшся проаналізувати пройдений відрізок життя, виокремити здобутки та подякувати за науку невдачам, обмірковуєш наступні плани та ставиш перед собою нові завдання.

У своєму молодому віці Ви зробили чимало добрих справ для громади Львівщини, проте ще більше їх чекає попереду. Тож бажаємо Вам у цьому непохитного здоров'я, незламної віри, світлого розуму та підтримки близьких серцю і духу людей! Хай життя щоднини дарує Вам добрі новини! Щастя Вам та нових звершень!

KOMEHTAPI
 
Батьківщина Коновальця зібрала молодих патріотів
Вівторок, 15 червня 2010, 06:24

Зашків 2010Львівська пошта

У селі Зашкові Жовківського району з нагоди 119-ї річниці з дня народження Євгена Коновальця 12 – 13 червня відбувся молодіжний фестиваль “Зашків-2010”. До участі у дійстві були запрошені всі громадські організації Львівської області та України. Ініціаторами фестивалю виступили громадські організації Львівщини спільно з Жовківською районною державною адміністрацією. Уже традиційно ЛКО Молодого Народного руху взяла на себе значну частину зусиль з організації фестивалю.  KOMEHTAPI

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Наступна > Кінець >>

Сторінка 270 з 274