Наші друзі

УвійтиВітаємо!
Середа, 16 червня 2010, 05:13

Побратима Олександра Ганущина ЛКО Народний Рух України щиро вітає з уродинами!

Для кожного з нас день народження - це час, коли намагаєшся проаналізувати пройдений відрізок життя, виокремити здобутки та подякувати за науку невдачам, обмірковуєш наступні плани та ставиш перед собою нові завдання.

У своєму молодому віці Ви зробили чимало добрих справ для громади Львівщини, проте ще більше їх чекає попереду. Тож бажаємо Вам у цьому непохитного здоров'я, незламної віри, світлого розуму та підтримки близьких серцю і духу людей! Хай життя щоднини дарує Вам добрі новини! Щастя Вам та нових звершень!

KOMEHTAPI
 
Батьківщина Коновальця зібрала молодих патріотів
Вівторок, 15 червня 2010, 06:24

Зашків 2010Львівська пошта

У селі Зашкові Жовківського району з нагоди 119-ї річниці з дня народження Євгена Коновальця 12 – 13 червня відбувся молодіжний фестиваль “Зашків-2010”. До участі у дійстві були запрошені всі громадські організації Львівської області та України. Ініціаторами фестивалю виступили громадські організації Львівщини спільно з Жовківською районною державною адміністрацією. Уже традиційно ЛКО Молодого Народного руху взяла на себе значну частину зусиль з організації фестивалю.  KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Молодь України: ми є, і за нами правда!
Понеділок, 14 червня 2010, 09:08

Патріотична молодь України, яка зібралася в с. Зашків для вшанування памяті Героя української нації Євгена Коновальця прийняла звернення до українського народу.

Звернення, в якому молоді патріоти закликали український народ до згуртованості в боротьбі за Україну, виголосив представник оргкомітету Андрій Ковальський. Після цього відбувся похід до садиби Євгена Коновальця, та спільна молитва за душі загиблих за Україну.

Подаємо звернення повнотекстово:

Звернення до українського народу

Для кожної нації наступають часи великих випробувань, коли вона справляє свій іспит на право існування. Результат такого іспиту зажди один: нація або ж перемагає у цьому двобої бажання життя та мороку небуття, або ж зникає навіки. В часи такої великої проби нація завжди залишається сама, віч-на-віч перед Богом. І лише від неї самої залежить вибір: боротися і жити, чи безвільно дивитись на власну загибель. Українська нація сьогодні опинилась саме перед таким вибором. Безглузді, недолугі та відверто злочинні рішення так званої української влади поставили народ на межу, за якою – розчинення та зникнення.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Звіт депутата обласної ради О.Ганущина про депутатську діяльність упродовж 2006 – 2010 років
П'ятниця, 11 червня 2010, 14:28

 

Шановні мешканці Бродів і Бродівщини !
Місцеві вибори 2006 року, що відбулися на пропорційній основі, привели в місцеві ради всіх рівнів депутатів та сільських селищних міських голів. До складу депутатського корпусу Львівської обласної ради V демократичного скликання було обрано й мене, Ганущина Олександра Олександровича, як такого що мав 16-ий номер у виборчому списку кандидатів у депутати Львівської обласної ради від Блоку «Наша Україна», члена Народного Руху України. Верховна Рада України разом з Конституційним Судом України, всупереч законодавству, не дали на сьогодні чіткої відповіді на питання, коли ж закінчився термін каденції депутатського корпусу, обраного весною 2006 року.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Готельно-ресторанний комплекс на території заповідника «Тустань» завдасть непоправної шкоди пам’ятці національного значення
П'ятниця, 11 червня 2010, 14:20

 

На території Державного історико-культурного заповідника «Тустань», впритул до пам’ятки археології національного значення «Городище літописного міста Тустань», будують готельно-розважальний комплекс. Про це 11 червня під час прес-конференції повідомили директор Державного історико-культурного заповідника «Тустань» Василь Рожко та депутат Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Андрій Корнат:наше сумління чисте перед Богом та Нацією
Четвер, 10 червня 2010, 22:16

 

У четвер,  10 червня відбулись збори Пустомитівської районної організації Народного Руху України, на яких районна організація розглянула рішення Крайової ради Львівської крайової організації НРУ, щодо принципів та механізмів діяльності організації з метою підготовки до місцевих виборів.

У роботі зборів взяли участь голова ЛКО НРУ Андрій Корнат, заступник голови ЛКО НРУ, голова ЛКО Молодого Народного Руху(МНР) Сергій Дзядик, член проводу ЛКО НРУ, голова Галицької РО НРУ Ігор Мартинюк а також заступник ЛКО МНР Андрій Ковальський. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Звіт про діяльність ЛКО НРУ
Четвер, 10 червня 2010, 12:14

Відповідно до принципів, які були задекларовані на конференції ЛКО Народного Руху України 14 лютого, а саме: відкритості та прозорості діяльності партії, Львівська крайова організація Народного Руху України звітує про виконану роботу.


Файли звіту:

відеопрезентація,

список заяв

KOMEHTAPI
 
Депутат-рухівець зайнявся освітою нової влади
Четвер, 10 червня 2010, 10:40

Зважаючи на усе частіші випадки незаконних діянь нової влади, які виражаються у намаганнях звільняти держслужбовців РДА, депутат Львівської обласної ради О. Ганущин надіслав кожному новопризначеному голові РДА низку законодавчих актів, які визначають повноваження та права держчиновників в даному питанні. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Представники Австрійської народної партії в гостях у Львівської крайової організації Народного руху України
Четвер, 10 червня 2010, 08:34

У середу 9 червня з візитом до Львова прибула делегація мерів міст та депутатів місцевих рад Австрійської Республіки та представників Австрійської народної партії. Від Народного руху України гостей зустрічали голова ЛКО НРУ Андрій Корнат та голова ЛМО НРУ Валерій Веремчук. Будучи членами Європейської народної партії, Рух та АНП скористались можливістю обміну думками та досвідом.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
«Тустань» під загрозою
Середа, 09 червня 2010, 16:27

Днями до депутата Львівської обласної ради від Народного руху України Олександра Ганущина звернувся директор Державного історико-культурного заповідника «Тустань» Василь Рожко. Він повідомив, що в межах території пам’ятки, яка знаходиться під охороною, приватні особи розпочали масштабне будівництво у 100-метровій зоні біля скельних комплексів. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Заява Львівської крайової організації Народного Руху України щодо розгортання політичних репресій
Вівторок, 08 червня 2010, 11:59

4 червня минуло сто днів Президентства Януковича. Традиційно, цей термін дає можливість визначити основні напрямки діяльності нової влади. У випадку ж з новою українською владою, ми, на жаль, змушені констатувати, що Президент та уряд виконали та перевиконали свої обіцянки лише у надшвидкому розпродажу України та розгортанню репресій проти власного народу.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 271 272 273 274 275 Наступна > Кінець >>

Сторінка 272 з 275