Наші друзі

УвійтиУ День Героїв Рух також піде до Чорновола
П'ятниця, 21 травня 2010, 14:37

24 травня, у ході святкування Дня Героїв, Львівська крайова організація покладе квіти до пам’ятника легендарному лідеру НРУ, герою України В’ячеславу Чорноволу.
Рухівці візьмуть участь в урочистій ході громадських та політичних організацій від пам’ятника Степану Бандері до пам’ятника Тарасові Шевченку, проте, коли колона підійде до площі перед п. Кобзареві, колона Руху рушить до пам’ятника В. Чорноволу, де урочисто покладе квіти до постаменту великого українця. Віддавши шану герою України Чорноволу, рухівці долучаться до центрального віча.

KOMEHTAPI
 
У ВРУ зареєстрували постанову по звільненню Могильова з посади міністра МВС
П'ятниця, 21 травня 2010, 11:38

Депутати від Народного Руху України зареєстрували у Верховній Раді постанову про звільнення міністра МВС Анатолія Могильова.

Відповідно до частини 1 статті 93 Конституції України в порядку законодавчої ініціативи вносимо на розгляд Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України “Про звільнення Могильова А.В. з посади Міністра внутрішніх справ України”. Представляти проект Постанови під час його розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України буде народний депутат України Тарасюк Борис Іванович. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Функціонування Академії cухопутних військ у Львові – це серйозний тест для голови ЛОДА, – депутат ЛОР Ганущин.
П'ятниця, 21 травня 2010, 10:49

Депутат Львівської обласної ради Олександр Ганущин звернувся з депутатським зверненням на адресу голови Львівської ОДА Василя Горбаля з проханням не допустити зміни перебування Академії сухопутних військ зі Львова до Одеси.
Наводимо нижче текст депутатського звернення до голови ЛОДА В. Горбаля:
«Упродовж останніх тижнів в регіональних та національних ЗМІ актуалізовано питання, пов’язане з так званим поверненням Академії сухопутних військ до Одеси. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
У Львові лідер НРУ розповів про діяльність опозиційного уряду
Четвер, 20 травня 2010, 13:21

20 травня голова Народного Руху України Борис Тарасюк провів у Львові прес-конференцію, присвячену загальнополітичним подіям в державі. Також віце-прем’єр-міністр опозиційного уряду розповів журналістам про своє бачення подальшої діяльності опозиційних сил України та про антидержавні дії керівництва держави.

Після прес-конференції Борис Тарасюк а також заступник голови партії Роман Сушко взяли участь в розширеному засіданні проводу ЛКО НРУ. В ході засідання було обговорено проблеми участі Народного Руху України в Комітеті Захисті України, та формат участі НРУ в спільних опозиційних діях.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Скарбниця Львова на 2010 рік є недопрацьованою, - Веремчук (Відео)
Четвер, 20 травня 2010, 11:48

Бюджет Львова-2010 є недопрацьованим виконавчими органами влади, проект документу приймали з порушенням на сесії регламенту, тому він – дефіцитний і не реальний для виконання. Таку думку висловив під час Інтернет-марафону у «МЕДІАСТАР» Валерій ВЕРЕМЧУК, голова ЛМО НРУ, заступник голови ВГО Молодого Народного Руху, секретар комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення Львівської міської ради.  В день голосування бюджету питання розглядали із порушенням регламенту, - каже він. - Проект обговорювали, але депутатам не дали змогу задати питань. Недопрацювання були також на етапі роботи над проектом бюджету.

 

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Львівський Рух закликає ГО «Спільнота» дати принципову оцінку висловлюванням Л.Федорів
Середа, 19 травня 2010, 10:59

Учора депутат Львівської обласної ради Лариса Федорів оприлюднила позицію Української народної партії щодо голосування за недовіру голові ЛОДА В.Горбалю. З її виступу стало зрозуміло, що УНП не хоче протистояння з головою ОДА і «одвічної боротьби», яка не закінчиться нічим добрим.
«Виступ депутата від УНП є зразком висококласного фарисейства з недоречним використанням біблійних цитат», - переконаний депутат Львівської міської ради від Народного Руху України В.Веремчук. KOMEHTAPI

Детальніше...
 
Народний Рух України нагадує Горбалю про його ганебні голосування
Понеділок, 17 травня 2010, 21:01

Після висловів В. Горбаля щодо реакції Львівської обласної ради на його голосування за ратифікацію угоди про Чорноморський флот, Львівська крайова організація Народного Руху України вирішила детальніше змалювати політичний портрет нового голови облдержадміністрації.
Сподіваємося, що дана інформація допоможе депутатам Львівської обласної ради при прийнятті рішення про недовіру Голові ОДА на сесії 18 травня 2010 р.
KOMEHTAPI

Детальніше...
 
ЗАЯВА позачергових ХІХ Всеукраїнських Зборів (З’їзду) Народного Руху України Про Чорноволівський набір в Рух
Понеділок, 17 травня 2010, 16:46

Роки відновленої незалежності України не були легкими. Та попри спротив антиукраїнських сил всередині держави та тиск ззовні, незважаючи на недолугість, безвольність і непослідовність керівників держави, все ж Україна поволі утверджувалася і набувала рис європейської демократії.

Це відбувалося завдяки спільній наполегливій роботі рухівців і всіх, хто хотів бачити нашу державу правовою, соціальною і демократичною, рівною серед рівних в сім’ї європейських націй.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
"Після виборів Президента на Народному Русі України лежить особлива відповідальність за збереження Української держави", - Борис Тарасюк
Понеділок, 17 травня 2010, 10:24

XIX Всеукраїнські збори НРУ проводяться у вкрай складний для нашої держави час. До влади прийшли антидержавницькі сили, які день за днем здають Україну та її національні інтереси.

Янукович, який згідно сфабрикованих результатів виборів посів посаду Президента України, всього за 80 днів свого правління вже встиг накоїти стільки лиха, скільки не зробили попередні Президенти разом узяті.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
Відбулися ХІХ Всеукраїнські збори НРУ
Понеділок, 17 травня 2010, 08:59

15 травня у Києві в Національному педагогічному університеті імені М.Драгоманова відбулися ХІХ Всеукраїнські позачергові збори (З'їзд) Народного Руху України.

Участь у Зборах взяли 336 із 347 обраних делегатів, які сформували президію З'їзду в складі голови НРУ Бориса Тарасюка і його заступників - В'ячеслава Коваля, Василя Куйбіди, Романа Сушка та Івана Крулька.

На початку З'їзду, аналізуючи політичну ситуацію в Україні після президентських виборів 2010 року, виступив Борис Тарасюк.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
СБУ сказала своє слово стосовно віце-прем’єра Семиноженка
П'ятниця, 14 травня 2010, 15:14

 

 

Днями на ім’я голови Львівської крайової організації ЛКО Народного Руху України Андрія Корната надійшов лист від Департаменту захисту національної державності СБУ (від 06.05.2010 р. №5/3/1-к-10302) як відповідь на офіційну заяву ЛКО НРУ від 02.04.2010 р. з приводу антиконституційної заяви віце-прем’єра з гуманітарних питань Володимира Семиноженка від 26 березня 2010 року, озвученої в ефірі телеканалу «Україна», про можливість входження України в єдину союзну державу разом з Росією та Білоруссю.
У своїй заяві ЛКО НРУ висловила вимогу порушити кримінальну справу проти Семиноженка В.П. за ознаками складу злочину, передбаченого ст. 110 ч.2 КК України, та винести про це належну постанову.

KOMEHTAPI
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 271 272 273 274 275 Наступна > Кінець >>

Сторінка 274 з 275