Джон Маккейн в останні хвилини передвиборчої кампанії у боротьбі за посаду Президента вдався до дуже небезпечного прийому, балансуючи в оцінці свого опонента на межі ксенофобії та расизму.

  • 0 Comments

"Репресій у Львівській області не буде." - пряма мова новоспеченого голови Львівської обласної адміністрації (В. Шемчука) -"Будемо жорстко боротись з корупцією та хабарництвом...." Трясіться голови місцевих рад, вас репресованини називати не будуть, вас просто будуть жорстко...

  • 0 Comments

Україна багата постатями – символами, які несуть в собі глибинну суть Нашої Мрії. Пізнаючи їх ми пізнаємо себе та знаходимо дороговкази у майбутнє. Вони стають нашими духовними наставниками та добрими провідниками в дорозі, яку ми разом з ними прокладаємо у вічності.

  • 0 Comments

Ми маємо бути свідомі того, що ті, що сьогодні змушені протестувати — громадяни, що свого часу поклали своє здоров'я заради її благополуччя. Вони врятували життя нам і нашим дітям в 86 році, а сьогодні держава відповідає їм чорною невдячністю. Їхня доля сама за себе говорить.

  • 0 Comments

Ти чуєш, друже, як співає поле
І розгулявся вітер – кочівник?
В повітрі пахне радістю і болем.
Відродженням життя цей дух проник.

Співає ліс весняним свіжим шумом.
Бажання змін сягає до небес.
Вербовий цвіт полинь душі й думи.
Христос воскрес! Воістину воскрес!

  • 0 Comments