З розпадом Совєтського Союзу припинилася сорокарічна «холодна війна», яка не раз і не два погрожувала перетворитися у криваву м’ясорубку з використанням найжахливіших засобів знищення. Фактично також закінчилася історія двополюсного світу з непримиренною боротьбою двох крайностей за домінування на землі, під землею, у повітрі і космосі, яка загрожувала існуванню людства.

  • 0 Comments

Українцям нав’язують хибне уявлення про Митний союз як начебто суто економічне об’єднання рівноправних держав, що не матиме жодного впливу на інші сфери суспільного життя. Прихильники Митного союзу замовчують найсуттєвіше: йдеться не про міждержавне, а про наддержавне формування під зверхністю кадебістського керівництва Москви.

  • 0 Comments

Реальна практика державотворення ставить українців перед необхідністю об’єктивного переосмислення місця і ролі держави в розвитку українського суспільства в контексті політичного процесу.

  • 0 Comments

Цими днями Рада національної безпеки і оборони України схвалила, а Президент України ввів у дію нові редакції Стратегії національної безпеки України та Воєнної доктрини України, закріпивши у цих документах загрозливі зміни у безпековому середовищі.

  • 0 Comments

Для чого існує Народний рух України? Ми записали мету його існування в програмі НРУ: для будівництва національної держави.

Тому наші славні попередники, коли затверджували цю Програму, підібрали відповідні гасла: "Державність. Демократія. Реформи".

  • 0 Comments