Ще вчора нікому не відома Врадіївка прогриміла на всю Європу. Уявляю собі пересічного європейця, який дивиться по телебаченню кадри з європейської України , про згвалтовану, всю в синьцях і бинтах молоду жінку, про розлютовану юрбу людей, котрі вибивають шиби якоїсь конюшні, що називається по - європейськи «поліцейська дільниця » і думаю – керівництво країни не розуміє основного – вони втратили контроль над країною, над народом, загубили довіру власних громадян.

На днях мав змогу ознайомитись з черговим випуском газети «Самопоміч». Ось тут її електронна версія #

Ось завершився 2012-13 навчальний рік в українських школах. Залишилась хіба літня практика. Але вже оцінки виставлені і вчительська громада починає думати про канікули. Тому хочеться привітати всіх освітян і читачів блогу із завершенням року і побажати якомога плідного відпочинку влітку!

Підходить до завершення ще один навчальний рік. Дітям залишилось вивчити останні теми з кожного предмету і з нетерпінням чекати літніх канікул. Вчителям підсумувати знання дітей за цей рік. Все це стосується і мого предмету – історії. 

Актуальною на даний час в Львівській крайовій організації Народного Руху України є питання діяльності депутатів усіх рівнів рад від НРУ. На телебачені, радіо та інших засобах масової інформації найчастіше можна спостерігати депутатів обласної ради від НРУ. Натомість, дуже рідко в ЗМІ появляються депутати районних рад, міських рад міст обласного значення і зовсім про роботу голів та депутатів сільських рад Народному Руху України та громадськості області не відомо.
 
Активізувати діяльність депутатів всіх рівнів рад має експертна група, створена рішенням ради ЛКО НРУ. До складу групи увійшли: Б.Золотник, В.Горбовий, О.Ганущин, В.Веремчук та А.Добрянський.
 
Про роботу цієї групи та покращення стану справ в галузі депутатської діяльності ми з Вами відтепер будемо спілкуватися систематично.
 

 

 

Кілька днів тому у нас перебувала з лекціями цікава компанія, яка розказувала про здоровий спосіб життя, гігієну дівчат (дівчатам звісно) та вчила хлопців як правильно голитись. Мені як завучу був наданий графік проведення лекцій і команда організувати дітей. На руках у представників компанії були листи про сприяння від міністерства та нашого управління освіти.

Обніміте, брати мої, найменшого брата... Так закликав Тарас Шевченко.

На превеликий жаль, керівники опозиції не завжди так діють. Маю на увазі, що лідери трьох опозиційних партій поводять себе зверхньо по відношеню до інших демократичних опозиційних сил, та тих партій, які є поза парламентом.

Середина березня 2013 року напевне запам’ятається усім, особливо жителям західної України. Давно нас так не тривожила, а моментами і лякала погода, або як говорила моя бабуся – «це все сила Божа». Напевне я б про це ніколи не писав, якби це мене особисто не зачепило.

Україно! Ти — моя молитва,

Ти моя розпука вікова.
Гримотить над світом люта битва
За твоє життя, твої права.

Ці слова, написані більше ніж півстоліття тому (в 1962 році) Василем Симоненком і нині не втратили актуальності. Кожного дня ми є свідками лютої битви за Україну. Змагаються дві, непомітні для загалу суспільства, течії, дві сили з центрами поза Україною.

Джон Маккейн в останні хвилини передвиборчої кампанії у боротьбі за посаду Президента вдався до дуже небезпечного прийому, балансуючи в оцінці свого опонента на межі ксенофобії та расизму.