22 червня у Львові відбувся визначний турнір із серії неформального спорту – турнір «Мастерс» («Майстри») з баскетболу 3 на 3. Ці змагання стали черговим етапом Всеукраїнського чемпіонату з баскетболу 3х3, який завершиться 24 серпня фіналом у Києві.

Вивчити ситуацію щодо стану справ в Сколівській районній організації Народного Руху України покладено на робочу групу в складі членів проводу ЛКО НРУ С.Будза, А.Добрянського та А.Ковальського. Однак, впродовж двох тижнів робочій групі не вдалося здійснити виїзд в Сколе з ряду причин.

74 роки тому, 15 березня 1939 року, українці Закарпаття проголосили незалежну Українську Державу – Карпатська Україна! 
І хоча Карпатська Україна проіснувала всього декілька днів, та була втоплена у крові угорськими окупантами, значення цієї події важко переоцінити. Фактично, 15 березня 1939 року можна вважати початком Другої Світової війни для України, адже оккупант - хортиська Угорщина, була союзницею гітлерівської Німеччини, та діяла за погодженням з Гітлером.

Немає, насправді, у році тижнів, коли б ми згадували чи відзначали стільки відомих дат у нашій історії, як у березні.
5 березня ми відзначали 63-тю річницю вбивства Романа Шухевича, 9 березня - 199 річницю народження Тараса Шевченка, а 10 березня – 151 річницю смерті Тараса. Працюючи в школі якнайбільше хочу привернути увагу учнів і навіть вчителів до цієї події. Але не завжди вдається…Нажаль…

Доброго здоровя усім зацікавленим! Вас вітає житель майбутнього «клондайку по-українськи», а саме тієї західної частини нашої неосяжної Батьківщини, яка спрадавна зветься Львівщиною(«Бандерівщиною»). Ні для кого не секрет, що становище в нашій державі стає щораз «кращим» і живеться нам щораз «веселіше».

Українцям нав’язують хибне уявлення про Митний союз як начебто суто економічне об’єднання рівноправних держав, що не матиме жодного впливу на інші сфери суспільного життя. Прихильники Митного союзу замовчують найсуттєвіше: йдеться не про міждержавне, а про наддержавне формування під зверхністю кадебістського керівництва Москви.

Реальна практика державотворення ставить українців перед необхідністю об’єктивного переосмислення місця і ролі держави в розвитку українського суспільства в контексті політичного процесу.

Цими днями Рада національної безпеки і оборони України схвалила, а Президент України ввів у дію нові редакції Стратегії національної безпеки України та Воєнної доктрини України, закріпивши у цих документах загрозливі зміни у безпековому середовищі.