У Дрогобичі Рух і «Арекет» ініціюють створення дискусійного майданчика для креативної молоді PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 квітня 2016, 11:31

КваснійДрогобич – це молодіжне місто, яке має унікальну історію. На його теренах розташовано чимало навчальних закладів, свою діяльність провадять різні громадські організації та об’єднання. З огляду на ситуацію, яка нині склалася у місті, для певного поступу у міських справах, виникає необхідність об’єднання усіх креативних молодих людей на базі однієї дискусійної платформи, щоб не тільки генерувати ідеї, а поступово їх реалізовувати. До такої спільної думки дійшли представники Дрогобицької міської організації Народного Руху України Зеновій Квасній та ГО «АРЕКЕТ» Амет Бекіров. Впершу чергу їх поєднала спільна назва організацій, адже у перекладі з кримсько-татарської мови «Арекет» означає «рух». На думку Амета та Зеновія, рушійною силою Дрогобича є активна і креативна молодь, яка входить до численних об’єднань та організацій, яка здатна до якісних змін, до творення сучасного міста.
«Якщо усі молодіжні ідеї згенерувати в єдине ціле, відкинути політичну чи громадську приналежність, виробити чіткий механізм реалізації цих ідей, то в результаті цього може бути певний поступ у справах міста», — каже Зеновій Квасній. Основним напрямком діяльності такого дискусійного майданчика є урбаністичний розвиток міста. Реалізовувати свої ідеї активісти планують за наступною моделлю: «громада» - «влада» - «бізнес».
«За два роки мого перебування у Дрогобичі, це місто для мене стало рідним. Нині я займаюся активною громадською діяльністю. Мені як кримському татарину важлива підтримка однодумців. Я з радістю готовий ділитися ідеями і втілювати їх для розвитку міста, яке дало мене стало рідним», — наголосив Амет Бекіров.
Перші свої зібрання креативна молодь проводитиме у приміщенні офісу Дрогобицької міської організації Народного Руху України», яке розташоване на вулиці Лесі Українки.

kvasniy