Слухання на тему „Про підготовку проекту нової редакції Закону України „Про освіту"
Середа, 08 квітня 2015, 07:03


  Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти 20 травня проведе слухання на тему „Про підготовку проекту нової редакції Закону України „Про освіту", на яке запросили представників Львівської обласної ради.

Під час слухань обговорять представлений громадськості проект нової редакції Закону України „Про освіту" з метою винесення його на розгляд Верховної Ради України. Предметом дискусій стануть питання удосконалення правових механізмів реалізації конституційного права громадян на рівний доступ до якісної освіти на всіх рівнях; створення умов для освіти особи впродовж життя.

Окрім того, комітет Верховної Ради просить надати пропозиції до Рекомендацій слухань щодо вдосконалення законодавчого та нормативно-правового забезпечення сфери освіти в Україні.

Це запрошення розглянули депутати сьогодні, 6 квітня, на черговому засіданні постійної комісії з питань освіти і науки Львівської обласної ради та вирішили рекомендувати до участі у слуханнях заступника голови постійної комісії, директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександру Небожук.

Окрім того, депутати розглянули ще одне звернення від Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України. Комітет просить Львівську обласну раду провести процедуру висунення кандидатур на відзначення щорічною Премією Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Цьогоріч буде визначено одного претендента від Львівщини, що представляє систему професійно-технічної освіти. Депутати вирішили скерувати це звернення у департамент освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації для проведення відбору і подання документів на затвердження сесії Львівської обласної ради.

Нагадаємо, що секретарем комісії з питань освіти та науки Львівської обласної ради є голова фракції Народного Руху України Андрій Корнат.