2017-й на Львівщині проголошено Роком В’ячеслава Чорновола
Написав NRU misto   
Субота, 11 березня 2017, 20:57

Депутати Львівської обласної ради проголосували за проект рішення, який розробила фракція Народного Руху України щодо проголошення 2017 року Роком В’ячеслава Чорновола.

Подаємо текст рішення:

З нагоди відзначення у 2017 році 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола– видатного українського політика, незмінного лідера Народного Руху України, голови Львівської обласної ради першого демократичного скликання, публіциста, літературного критика, політичного в'язня СРСР, діяча руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу,провідника українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х – 90-х років,Героя України– В’ячеслава Максимовича Чорновола; керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"; враховуючи висновок постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації, Львівська обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Проголосити 2017 рік на Львівщині РокомВ’ячеслава Чорновола.
2.Львівській обласній державній адміністрації до 20.02.2017розробити й подати на затвердження Львівської обласної ради план заходів з відзначення Року В’ячеслава Чорновола та забезпечити у 2017 році фінансування затверджених заходів.
3. Рекомендувати районним радам, міським радам міст обласного значення, радам об’єднаних територіальних громад на місцевому рівні провести заходи з відзначення Року В’ячеслава Чорновола.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.