30-у річницю Чорнобильської трагедії відзначили у Дрогобичі PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Субота, 30 квітня 2016, 20:43

drogchorn2Цього тижня, у 30-ту річницю від Дня Чорнобильської катастрофи, у Дрогобичі відбулися поминальні заходи зі вшанування пам’яті героїв-ліквідаторів, які пожертвували найдорожчим — життям, рятуючи життя інших, Україну та світ від атомної небезпеки.
Окрім віче-реквієму, відбулося освячення постаменту, який встановили біля корпусу пожежної частини на прохання ліквідаторів.
Участь у заходах взяли духовенство Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, представники влади міста та району, громада міста. Члени Дрогобицької міської організації Народного Руху України, на чолі з головою організації, депутатом дрогобицької міської ради Романом Курчиком, також взяли участь у відзначенні 30-ї річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
«Чорнобильська трагедія — чорна сторінка не тільки в історії України, а й усього світу. Наслідки цього «мирного атому» ми відчуваємо й нині. В часі, коли на теренах України війна і нині ми маємо новітніх героїв, але ми не маємо жодного права забувати мужній вчинок тих, хто 30 років тому, без жодних вагань, пішов рятувати життя інших, знаючи, що може втратити своє. Ми докладемо усіх зусиль, щоб наші земляки не були обділені увагою і тими соціальними гарантіями, на які вони заслуговують», — прокоментував відзначення річниці Чорнобиля Роман Курчик.

drogchorn1drogchorn3drogchorn4