Безстрашні Герої 1944 року PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Понеділок, 25 липня 2016, 23:06

ss2Звичайні Герої хто вони? Ми досить часто робимо багато справ і забуваємо про жертовні вчинки багатьох людей, які поклали своє життя задля нашого благополуччя. Такими Героями є і воїни Дивізії Галичина. Безліч наших ворогів, а особливо московці, переконують нас, що дивізійники воювали в лавах військ SS, а тому не є героями. Та ствердно говорю, що ці вояки не причетні до діянь SS-сівців, бо інакше їхню діяльність засудили б міжнародні суди, що розслідували порушення проти людини під час Другої світової війни. А набрані в лави Дивізії добровольці мали одне бажання – здобути відмінний вишкіл, щоб вибороти незалежність своєї країни. Не обрали в той час Червону армію, через те, що вона була більшим злом ніж німці.
Трагічна сторінка боротьби була написала в липні 1944 року. Між Бродами та Золочевом відбувся масштабний бій. В якому полягло багато вояків. Меморіальний цвинтар створений в 1994 році в селі Червоне Золочівського району. На цьому цвинтарі встановлено більше 500 хрестів і каплиця.
Львівська Молодь Руху проводила відновлювальні роботи на території цього місця спочинку наших Героїв. А в неділю, 24 липня, взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення 72 роковин боїв та перепохованні віднайдених останків Героїв.

Голова Молоді Руху Іван Цюп'якss5

ss3ss4