Богдан Гагалюк подав депутатський запит щодо вирубки лісу PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Вівторок, 29 листопада 2016, 23:32

gagalyuk-portret2Голова фракції Народного Руху у Львівській обласній раді Богдан Гагалюк подав депутатський запит голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютці щодо надання ЛОДА погодження на вирубку лісу у Сколівському районі.

 

Подаємо текст запиту:

 

Шановний Олеже Михайловичу!

 

Як мені стало відомо, за зверненням депутатів Сколівської районної ради, що Сколівському військовому лісгоспу Івано-Франківського ліспромкомбінату Міністерства оборони України отримано погодження від профільного департаменту Львівської обласної державної адміністрації на заготівлю лісу в межах 4500 м. куб. в термін до 31.12.2016 року.
Виходячи із зростання суспільної напруги серед громадськості Сколівського району в зв’язку з вирубкою лісу, а особливо щодо непрозорої роботи Сколівському військовому лісгоспі, і як наслідок кадровою плинністю керівників цього підприємства:
Відповідно до п. 4 Статті 12 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації державної і комунальної форм власності, їх посадові особи зобов'язані сприяти депутатові місцевої ради в організації прийому громадян, розгляді їх пропозицій, заяв, скарг, у створенні інших необхідних для його депутатської діяльності умов.
Відповідно до п. 2 Ст. 11 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» При здійсненні депутатських повноважень депутат місцевої ради має право вимагати усунення порушень законності і встановлення правового порядку.
Відповідно до п.2 Ст.13. місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та їх посадові особи, а також керівники правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території відповідної ради, до яких звернувся депутат місцевої ради, зобов'язані у десятиденний строк розглянути порушене ним питання та надати йому відповідь, а в разі необхідності додаткового вивчення чи перевірки дати йому відповідь не пізніше як у місячний строк.
Згідно ст. 13 і 14 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат має право отримувати довідкові матеріали та іншу інформацію, необхідні для здійснення депутатських повноважень.
Враховуючи вищенаведене прошу Вас:
Прошу взяти на особливий контроль питання законності надання вище згаданого погодження працівниками ЛОДА і не допустити незаконної вирубки лісового фонду Львівщини.

Останнє оновлення на Вівторок, 29 листопада 2016, 23:41