Богдан Гагалюк подав запит щодо будівництва велосипедної доріжки та освітлення дороги до Брюхович PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Вівторок, 22 листопада 2016, 19:41

gagalyuk-portret2Голова фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді Богдан Гагалюк подав депутатський запит до міського голови Львова щодо будівництва велосипедної доріжки та освітлення дороги м.Львів - смт.Брюховичі.

Подаємо текс звернення:

Шановний Андрію Івановичу!

Мною, як депутатом Львівської обласної ради, в кінці січня 2016 року на ваше ім’я було скеровано депутатський запит щодо незадовільного стану проїжджої части та вуличного освітлення, а також будівництва велосипедної доріжки на ділянці шляху від вул. Замарстинівської до селища Брюховичі.
Станом на сьогодні ця ділянка є вкрай небезпечною як для автомобілістів, так і для пішоходів, що призвело до трьох ДТП протягом 2-ох місяців (грудня 2015 – січня 2016 років).
У червні 2016 року Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради (п. Ю.Голець) відреагував на звернення та уклав договір з ТОВ «Теко-Лімітед» на будівництво велосипедної доріжки, освітлення від вулиці Варшавської до смт. Брюховичі вартістю 10,19 млн. грн. У цьому році заплановано освоєння 7 млн. грн. При перегляді міського бюджету на цей об’єкт додатково виділено ще 500 тис. грн.
Роботи ведуться вже більше 5-ти місяців.
Очевидно, що роботи не будуть завершені в сумі кошторису 10,19 млн. грн., а для цього буде потрібно ще додатково кошти з бюджету міста Львова у 2017 році, а це податки мешканців, тобто нас з вами. Хоча всі будівельні матеріали українського виробництва. По факту – на 22.11.2016 року велосипедна доріжка виконана в розмірі до 40% від проекту, а освітлення дороги на ділянці – встановлена менша частина електричних опор. І все. При цьому, на 2016 рік заплановано освоїти 7,5 млн. грн.
Хоча, для порівняння, за цей період в Львівській області здійснено масштабні будівельні роботи на ділянках доріг Львів – Тернопіль, Львів – Ів. Франківськ, Львів – Ужгород, Самбір - Турка а це в сукупності – декілька сотень кілометрів сучасних шляхів.
До мене звертаються мешканці Брюхович, Бірок, водії щодо вкрай безгосподарного ведення зазначеного будівництва. Замість того, щоб зосередити свої зусилля на повному завершенні чогось одного (велосипедної доріжки а краще освітлення), почато та не завершено до кінця ні одне, ні друге. Будівельні матеріали (пісок, щебінь) виносяться на проїзджу частину, що утруднює рух автомобільного транспорту та спричиняє виникнення аварійних ситуацій.
Під час робіт зі зрізки дерев все знаходиться на прилеглій до дороги частині без належного огородження. Також утворилося стихійне сміттєзвалище на цій придорожній ділянці.
Тобто ситуація за вказаний період не покращилася, а погіршилася.
В зв’язку з цим прошу Вас забезпечити належний нагляд за дотриманням будівельних норм та стандартів при будівництві зазначеного об’єкта, дотримання графіку та черговості робіт.
Також прошу надати відповідь, в якій мірі будівництво велодоріжки з запланованою інфраструктурою забезпечить освітленість проїжджої частини і безпеку дорожнього руху на зазначеній ділянці дороги.