Богдан Гагалюк подав запит щодо ситуації навколо реконструкції лікарні у Старому Самборі PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Вівторок, 07 червня 2016, 17:09

gagalyuk01Голова фракції Народного Руху у Львівській обложній раді Богдан Гагалюк подав запит Щодо пришвидшення тендерних процедур з визначення підрядника на об’єкті будівництва «Реконструкція будівлі під хірургічне відділення на 40 ліжок Старосамбірської центральної районної лікарні по вул. Дністрова в м.Старий Самбір».

Подаємо текст запиту:

До мене, як до депутата Львівської обласної ради, голови постійної депутатської комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики звернулася Старосамбірська районна рада з проханням допомогти в пришвидшенні проведення тендерних процедур з визначення підрядника на об’єкті будівництва «Реконструкція будівлі під хірургічне відділення на 40 ліжок Старосамбірської центральної районної лікарні по вул. Дністрова в м. Старий Самбір».
Питання носить надзвичайно гострий соціальний характер. Старосамбірська центральна районна лікарня через брак відповідних приміщень є однією з найменш потужних серед такого типу в області.
Окремі відділення Старосамбірської ЦРЛ розміщені в 4 населених пунктах. Таке розміщення відділень розпорошує кошти на їх утримання, створює додаткові затрати та створює незручності для хворих. Старосамбірська ЦРЛ немає цілого ряду спеціалізованих відділень, і тому хворі лікуються у м. Львові і Самбірській ЦРЛ де є міжрайонні відділення. За лікування хворих такого профілю охорона здоров'я району змушена платити виділені їй бюджетні кошти у вищезазначені установи Львова і Самбора, що зменшує і так мізерне фінансування району.
Роботи на об’єкті розпочалися ще 2007 року. За цей час зведено та накрито 4 поверхи хірургічного відділення, влаштовано фундаменти і виконано цегляну кладку та накрито 2-ий корпус. Збудовано перехід з першого до другого корпусу та здійснено його перекриття, збудовано кисневу станцію, встановлено 6 металопластикових пожежних дверей та 133 металопластикові вікна і закуплено 2 пасажирські ліфти вантажопідйомністю 630 кг.
При повному фінансуванні робіт з будівництва даного об’єкту він може бути зданий в екплуатацію в 2017 році.
З початку робіт замовником об’єкту виступала Старосамбірська ЦРЛ, однак у 2011 році за ініціативою Львівської обласної державної адміністрації Старосамбірською ЦРЛ функцію замовника передано Управлінню капітального будівництва Львівської ОДА.
У цьому році об’єкт «Реконструкція будівлі під хірургічне відділення на 40 ліжок Старосамбірської центральної районної лікарні по вул Дністрова в м. Старий Самбір» став переможцем проекту Державного Фонду Регіонального Розвитку на загальну суму 3 млн гривень.
На сьогоднішній день Управлінням капітального будівництва Львівської ОДА затягується проведення тендерних процедур з визначення підрядника, що створює загрозу повному освоєнню коштів та якісному виконанню робіт в рамках проекту фінансованого Державним Фондом Регіонального Розвитку.
Відповідно до п. 4 статті 12 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації державної і комунальної форм власності, їх посадові особи зобов'язані сприяти депутатові місцевої ради в організації прийому громадян, розгляді їх пропозицій, заяв, скарг, у створенні інших необхідних для його депутатської діяльності умов.
Відповідно до п.2 Ст.13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та їх посадові особи, а також керівники правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території відповідної ради, до яких звернувся депутат місцевої ради, зобов'язані у десятиденний строк розглянути порушене ним питання та надати йому відповідь, а в разі необхідності додаткового вивчення чи перевірки дати йому відповідь не пізніш як у місячний строк.
Згідно ст.ст. 13 і 14 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат має право отримувати довідкові матеріали та іншу інформацію, необхідні для здійснення депутатських повноважень.
Враховуючи вищенаведене прошу Вас:
Вжити вичерпних заходів щодо пришвидшення початку тендерних процедур з визначення підрядника на об’єкті будівництва «Реконструкція будівлі під хірургічне відділення на 40 ліжок Старосамбірської центральної районної лікарні по вул. Дністрова в м.Старий Самбір».

Останнє оновлення на Вівторок, 07 червня 2016, 17:13