Депутати Дрогобицької міської ради від Руху відмовилися голосувати за необґрунтовані бізнес-проекти PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Субота, 28 травня 2016, 00:20

drograda1Відбулося ІІ-ге пленарне засідання ІХ сесії Дрогобицької міської ради. На порядку денному було питання, яке стосувалося передачі в оренду нежитлового приміщення колишнього дитячого садочку на вулиці Бориславській, 4 та встановлення розміру орендної плати. Окрім того, що дане питання носить господарський характер, як передбачалося, дане приміщення мало стати майданчиком для створення ІТ-хабу у Дрогобичі. В цьому приміщенні, за словами представників інвестора, мала б займатися прогресивна молодь міста.
Однак благі наміри викликали підозру у багатьох депутатів міської ради, оскільки їм не було представлено бізнес-проекту на належному рівні, в залі, під час сесії, не було ані інвестора, ані його представників, а умови передачі в оренду приміщення є такими, які у подальшому сприятимуть орендарю викупити дане приміщення майже даром.
За словами Романа Курчика, голови бюджетної комісії, депутата від Народного Руху України, дане питання варто було перенести на розгляд наступної сесії, оскільки воно неналежно було підготовлене. Також він, з багаторічного досвіду депутатської діяльності, запропонував виставити приміщення на аукціон і таким чином поповнити міську казну, оскільки витратна частина бюджету нині суттєво переважає дохідну. Оскільки інвестор задекларував провести реконструкцію на суму 5 млн грн, то він може викупити це приміщення одразу, або ж придбати інше приміщення, яке не потребує реконструкції і суттєво не різниться у ціні – наприклад, приміщення колишнього «Укрінбанку».
Щодо можливих обвинувачень рухівців, як і інших депутатів, у не підтримці даного проекту, то Роман Курчик наголосив, що господарський нюанс даного питання аж ніяк не пов’язаний з підтримкою ініціативної молоді.
«Безумовно, ми за те, аби молодь розвивалася і місто мало подібні центри. Дане питання не є готовим і його варто зняти на доопрацювання. Тому не хочу, щоб потім нас обвинувачували у ігноруванні розвитку молоді у Дрогобичі. Наша позиція стосується виключно господарсько-економічної частини даного питання».
Оскільки питання вирішили не знімати з порядку денного, тому, під час голосування, депутати-рухівці вирішили утриматися від голосування за такий бізнес-проект.