Дрогобицькі рухівці солідарні з кримською спільнотою PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Понеділок, 23 травня 2016, 17:46

drogtat1У Дрогобичі відбулася акція-реквієм «Запали вогник у своєму серці», присвячена пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Організатором акції виступили представники кримської спільноти у Дрогобичі. В знак солідарності з кримськими татарами, до акції долучилися представники Дрогобицької міської організації Народного Руху України.
«Депортація кримських татар - трагедія не тільки українського народу, а світової спільноти загалом.
Нині наш прямий обов'язок перед кримською спільнотою у Дрогобичі - продовження надання допомоги та підтримки, сприяння їхній самореалізації.», - пише на своїх сторінках у соцмережах Зеновій Квасній – учасник акції, заступник голови Дрогобицької міської організації Народного Руху України.
Нагадаємо, що Зеновій Квасній, будучи радником міського голови, також був уповноваженим з питань зв’язків з кримськими переселенцями, тому йому достеменно відомі їхні проблеми та потреби. Нині, кримські татари представлені на Дрогобиччині як спільнота, члени якої заснували дві громадські організації.
Голова Дрогобицької міської організації Народного Руху України Роман Курчик також свого часу сприяв у наданні допомоги кримським татарам. Оскільки, на момент окупації Криму, Роман Курчик виконував обов’язки міського голови Дрогобича, то саме йому довелося разом з соціальними службами міста організовувати прийом та поселення кримських переселенців.
Нині між кримцями та представниками Народного Руху України у Дрогобичі налагоджені тісні стосунки у рамках культурної співпраці — проведенні акцій, виставок та інших заходів.

drogtat2drogtat3