Дрогобицькі рухівці виступають за скорочення термінів бюрократичних процедур на користь громади PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Понеділок, 18 квітня 2016, 20:08

krstildrogУ світлиці Ратуші міста Дрогобича відбувся круглий стіл на тему «Антикорупційні механізми в регламентах та процедурах органів місцевого самоврядування». До участі у круглому столі долучився голова Дрогобицької міської організації «Народного РУХу України» Роман Курчик.
Одне із питань, яке обговорювали учасники круглого столу, стосувалося дотримання законодавства щодо виставлення на сайті міської ради матеріалів, які пропонуються на розгляд чергової сесії міської ради за 20 днів до початку її роботи. З огляду на практичну сторону вирішення будь якого питання, дотримання зазначеного терміну 20 днів перешкоджає оперативному вирішенню звернень громадян. На практиці це виглядає таким чином, що заява громадянина відносно питання земельної ділянки розглядається у продовж двох місяців.
Тому, за слова депутата міської ради Романа Курчика, законодавець який розробляв цей закон не врахував практичні нюанси вирішення цих питань органами місцевого самоврядування. Тому очільник Дрогобицького РУХу озвучив пропозицію про те, що необхідно на законодавчому рівні внести зміни і термін 20 днів скоротити. Таким чином вдасться виправити ситуацію, коли громадяни звертаються до органів місцевого самоврядування за нагальним вирішенням проблем, а натомість їх втягують у затяжні бюрократичні процеси.