Джерело Духу PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Субота, 18 червня 2016, 02:47

zashkiv20161Сьогодні розпочався Десятий ювілейний фестиваль «Зашків 2016» з нагоди 125-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця. Він відбувається під девізом «Джерело духу». Місце проведення традиційне – біля озера в підніжжі гори Берекавиці. Мета фестивалю залишається незмінною – формувати патріотичну позицію; розвивати принципи громадянського суспільства, українську ідентичність; вдосконалювати тіло та дух; розвивати принципи здорового способу життя у молоді.
Цього року значно розширено кількість заходів у рамках відзначення річниці від дня народження полковника. Зокрема, науково – практична конференція, що стосується державотворчої доби життя Євгена Коновальця; інтелектуальний сектор для формування сучасного патріотичного мислення та свідомості,розширене обговорення стану реформ в Україні. Незмінними залишаються традиційні заходи фестивалю: велопробіг «Від Степана до Євгена», різноманітні спортивні заходи та естафети, квести, міні-фестиваль активного туризму. Адже незмінним залишається основний принцип фестивалю – здоровий спосіб життя та заборона вживання алкоголю та наркотичних речовин.
Організатори зазначили: «Ми розіб’ємо усталене, помилкове сприйняття українського патріотизму чи націоналізму – це не пусті гасла, а клопітка праця над вдосконаленням себе та оточення, досягнення цілей, пізнання світу, результативна щоденна робота - і це все покладено на патріотичну основу».
Традиційно, найактивнішу участь у фестивалі бере Львівська Крайова організація Народного Руху України на чолі з головою Андрієм Корнатом, та ГО "Молодь Руху".

zashkiv20162zashkiv20163zashkiv20164zashkiv20165