Голови фракцій Львівської обласної ради підписали заяву проти підвищення тарифів PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Середа, 20 липня 2016, 23:41

zayavafr3-1Керівники усіх фракцій Львівської обласної ради підписали заяву щодо недопустимості підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Подаємо текст заяви

ЗАЯВА
голів фракцій Львівської обласної ради щодо недопустимості з 1 липня 2016 року підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населенняМи, голови депутатських фракцій, що представлені у Львівській обласній раді висловлюємо категоричну незгоду із постановою НКРЕКП від 09 червня 2016 року № 1102 відповідно до якої з 1 липня 2016 року встановлюються нові тарифи на теплову енергію для потреб населення ліцензіатам, встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення, що надаються населенню суб'єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг, встановлення тарифів на послугу з центрального постачання гарячої води для управителів багатоквартирних будинків ліцензіатам.
Питання підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення має відбуватись обгрунтовано і з залученням фахового експертно-аналітичного середовища, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.
Львівська обласна рада 8 грудня 2015 року прийняла рішення № 38 "Про звернення до Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо тарифної політики на енергетичному ринку та індексації заробітних плат, стипендій і пенсій", а також 7 червня 2016 року рішення № 199 (додаток до рішення № 14, 15) "Звернення до Верховної Ради України щодо недопущення підняття тарифів на комунальні послуги для населення України" та "Звернення Львівської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України стосовно необгрунтованого підвищення тарифів на газ та інші комунальні послуги для населення". На жаль обгрунтованої відповіді та управлінських рішень від вищезгаданих державних інституцій ми не отримали. Вважаємо, що при розгляді таких важливих питань як тарифи для населення має бути максимальний діалог між усіма зацікавленими сторонами: Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, органи місцевого самоврядування та профільні громадські організації. На жаль ми цього не бачимо. Рішення приймаються швидко і без обговорень.
Варто зазначити, що необґрунтоване підвищення тарифів на газ та інші комунальні послуги для населення доведе простих мешканців до тотального зубожіння. Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, зокрема на газопостачання, матиме катастрофічний вплив на рівень та умови життя більшої частини населення. Очевидним є дисбаланс між доходами і життєво-необхідними витратами більшості українців.
Львівська обласна рада на черговій сесії планує розглядати питання необгрунтованості підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення. З метою об'єктивного розгляду питання просимо скерувати на засідання відповідальних керівників міністерств та відомств, а також народних депутатів від профільного Комітету Верховної Ради України.
Сподіваємось на Ваше розуміння та підтримку!

Голова фракції Народного Руху Богдан Гагалюк запропонував запросити на сесію, яка відбудеться у вересні голову НКРЕКП Дмитра Вовка.

zayavafr1-1

Останнє оновлення на Середа, 20 липня 2016, 23:57