Крайова рада Львівської Крайової організації Руху звернулася до Центрального Проводу з низкою ініціатив PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Понеділок, 14 березня 2016, 19:24

krrada113 березня за участі голови Народного Руху України Василя Куйбіди, заступників голови Володимира Шовкошитного, Валерія Асадчева відбулася крайова рада Львівської Крайової організації НРУ. Також були присутні делегації на чолі з головами Волинської, Закарпатської, Вінницької, Чернігівської, Одеської та Чернівецької організацій Руху.
Крайова рада розглянула питання пов'язані з оцінкою стану справ в Народному Русі, і зокрема у Львівській Крайовій організації. Був проведений аналіз сильних і слабких сторін у діяльності організації. Також були проаналізовані позиції на яких стоїть Народний Рух та політична ситуація в Україні. З усіх питань відбулася жвава, динамічна дискусія, як це притаманно Народному Рухові.
Крайова Рада вирішила звернутися до Центрального Проводу з низкою ініціатив, зокрема щодо пошуку партнерів, з якими Народний Рух міг би об’єднати зусилля для більш ефективної діяльності. Також львівська організація вийшла з ініціативою проведення з’їзду Народного Руху.
На завершення голова Крайової організації Андрій Корнат запросив гостей відвідати цього року Львівщину з нагоди проведення заходів до 125-ї річниці від дня народження Євгена Коновальця та 160-ої річниці з дня народження Івана Франка.

krrada2

 krrada4krrada5krrada6

Останнє оновлення на Понеділок, 14 березня 2016, 20:14