Львівська Крайова організація Народного Руху вимагає розірвати дипломатичні відносини з агресором PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Четвер, 14 квітня 2016, 14:01

ruh1Нещодавно відбулося повторне засідання комітету ВРУ з міжнародних відносин. Більшість присутніх висловилися за збереження дипломатичних стосунків з Кремлем. На жаль, це рішення підтримали ті народні депутати, які раніше вважалися прихильниками рівноправних відносин з усіма сусідніми державами, в тому числі – представник Львівщини. Здебільшого таке рішення мотивувалося тим, що через дипломатичні стосунки збережеться можливість надавати юридичні (консульські) послуги українським громадянам, які проживають у Росії.
У цьому зв’язку Львівська обласна організація Народного Руху України звертає увагу на таке:
- По-перше, підтримуючи дипломатичні відносини з РФ, Україна створює світовий прецедент, коли жертва агресії зберігає дипвідносини з агресором – такого у світі ще не було.
- По-друге, переважна більшість акредитованих у РФ українських дипломатів і, відповідно, російських дипломатів в Україні не мають можливості працювати.
- По-третє, відсутність дипломатичних відносин не обов’язково означає відсутність консульських зносин.
- По-четверте, на випадок розриву дипломатичних зносин, українська сторона може доручити представляти наші інтереси третій стороні (за згодою РФ). А те, як українські консульські працівники можуть виконувати обов’язки по захисту наших громадян весь світ переконався на прикладах Н.Савченко, М.Карпюка, О.Кольченка та багатьох інших політичних в’язнів.
Беручи до уваги викладене та всі інші обставини, Львівська Крайова організація НРУ виступає за припинення будь-якого співробітництва з РФ, в тому числі – дипломатичних зносин, доки не буде повністю звільнена вся українська територія від кремлівського агресора.

13 квітня 2016р.                                                                                      

Останнє оновлення на Четвер, 14 квітня 2016, 14:52