Львівська міська організація Народного Руху вимагає вирішення проблеми парковок у місті PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Середа, 13 липня 2016, 02:39

martynyuk-portret1Львівська міська організація Народного Руху України вимагає від міської влади Львова відповідних проектних пропозицій та громадських слухань щодо вирішення проблеми парковок у місті. Львів має середньовічне планування щільної забудови будинків, вузьких вулиць. Тому сучасні проблеми службового і приватного транспорту мають вирішуватися комплексно органом місцевої та державної влади.
Найбільшою проблемою на даний час у Львові є створення нових паркувальних місць для службового та приватного транспорту . Цю проблему теперішня мерія вже десять років обіцяла вирішити, але досі нічого не зроблено. Не збудовано жодного підземного паркінгу в зоні найбільшого скупчення транспорту біля старої частини Львова. Замість цього влада вдається до поверхневого вирішення цієї проблеми та, зокрема, встановлення платного в’їзду у центральну частину міста. На більшості вулиць встановлюється односторонній рух, а інша їх частина розбивається під паркування і стоянки, що є самоусуненням від вирішення проблеми паркування у нашому місті за її сутністю.
Народний Рух України заявляє, що таке поверхневе вирішення транспортних стоянок та парковок у Львові може призвести найближчим часом до повного колапсу руху транспорту не тільки у центральній її частині, але й на всій території міста. Тому вимагаємо від міської влади відповідних проектних пропозицій та громадських слухань щодо вирішення даної проблеми міста.
Голова Львівської міської організації Народного Руху України Ігор Мартинюк