Львівська обласна рада з ініціативи Народного Руху прийняла звернення щодо фальсифікованого алкоголю PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Субота, 12 листопада 2016, 21:10

frakciya1Львівська обласна рада з ініціативи фракції Народного Руху України прийняла звернення щодо посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв.

Подаємо повний текст звернення:

Станом на кінець жовтня поточного року в Україні зареєстровано більше 140 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них 68 завершилися летально.
Втрати співрозмірні з втратами в ході бойових дій на сході України.
За оперативними повідомленнями Держпродспоживслужби географія поширення фактів отруєння сурогатним алкоголем охоплює сім областей України, а саме Харківську, Донецьку, Луганську, Житомирську, Миколаївську, Запорізька та Дніпропетровська області.
Нещодавно до цього переліку приєдналася і Рівненська область, яка є сусідньою із Львівською.
Мусимо констатувати,що ця проблема є гострою і на Львівщині.
Цей ворог надзвичайно підступний. Біда в будь який момент може постукати в двері наших галицьких родин. Передумов в цьому більш ніж достатньо.
Фатальне зубожіння українців, відсутність робочих місць у невеликих містах та селах, недостатня поінформованість людей та незадовільний стан просвітницьких заходів, що здійснює влада на місцях.
Все це в сукупності в свою чергу викликало катастрофічне зростання реалізації та споживання фальсифікату.
Звертаємося до мешканців Львівщини з закликом, ні в якому разі не купувати алкогольні напої невідомого походження, без акцизних марок, у сумнівних точках продажу так званих «наливайках» та на базарах, а також попередити своїх знайомих про тяжкі наслідки вживання фальсифікату та бути пильними.
При найменших проявах отруєння негайно звертатися до медичних закладів.
Звертаємося до громадськості області об’єднати зусилля органів державної влади, місцевого самоврядування, церкви, громадських організацій, засобів масової інформації та проявити тверду громадську позицію щодо виявлення, оприлюднення та запобігання фактів реалізації фальсифікованого та контрафактного алкоголю, особливо коли мова йде про факти реалізації алкоголю неповнолітнім та у місцях, які знаходяться неподалік навчальних закладів.
Звертаємося до ГУ ДФС у Львівській області, ГУ Національної поліції у Львівській області та ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області з проханням вжити невідкладних заходів щодо посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв та більш широко залучати до цього небайдужих громадян та відповідні громадські та релігійні організації.