Маленький патріот з Луганщини здійснив свою мрію побувати у Львові PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
П'ятниця, 04 березня 2016, 13:39

druzhbanchyk1Школяр з Луганщини, який вразив наших військових та волонтерів своїм патріотизмом 10 днів провів у Львові.
«З Володею ми познайомилися на одному з блокпостів, коли приїхали до наших хлопців на День Незалежності. Виявилося, що цей маленький худенький хлопчина постійно допомагає нашим військовим. Він сирота, його виховує тітка» - розповідає волонтер, представник Народного Руху Оксана Клим.
«У їхньому селі панують проросійські настрої і лише у нього на подвір’ї український прапор. Спочатку він був маленький, який вивішують на автівках потім ми привезли йому великий. Час від часу цей прапор зривають. Володю, за його позицію, не сприймають у школі, його навіть погрожували вбити, і наші хлопці проводили у школі виховну годину, пояснюючи дітям, що так поводитися не можна» - додає волонтер.
Хлопець давно хотів побувати у Львові і ось його мрія здійснилася.
«Володя жив по черзі у наших волонтерів. Коли він приїхав про це пішов розголос і хлопця почали запрошувати відвідати львівські школи. Він побував у багатьох школах, поспілкувався з однолітками. Наші діти сприйняли його дуже позитивно, він отримав багато подарунків. Володя спілкується українською мовою, хоча й його школі все викладання на російській. Він побував у Шевченківському гаю, де для нього влаштували свято козаки, допомагав нам ліпити вареники, які ми зараз веземо нашим хлопцям на Схід. Був також на прийомі у львівського мера. Володя мріє стати фельдшером. У Львові йому дуже сподобалося і він хотів би тут жити, але дуже скучив за домом, хоча й живе там в жахливих умовах"- розповіла Оксана Клим.

druzhbanchyk2druzhbanchyk3druzhbanchyk7druzhbanchyk4
druzhbanchyk5druzhbanchyk6

Останнє оновлення на Середа, 09 березня 2016, 13:35