Михайло Сікора став гостем програми «Доброго ранку, Львове» PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
П'ятниця, 22 квітня 2016, 16:30

сікораУ прямому ефірі телепрограми «Доброго ранку, Львове» на ТРК «Львів» взяв участь голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора.
Журналісти каналу започаткували цикл матеріалів про Львівщину, де в окремих сюжетах, знятих на місцях, інтерв’ю з посадовцями у телевізійній студії йдеться про особливості кожного району області, спільні проблеми і нестандартні шляхи їхнього вирішення.
Презентуючи Дрогобиччину, очільник району М.Сікора відзначив сільськогосподарську складову Франкового краю, де успішно діють фермерські господарства з вирощування квітів, фруктових дерев і кущів, унікальне підприємство з розведення овець кращих світових порід «Меринос-Захід».
Великі надії керівництво району покладає на залучення іноземних інвестицій. В цьому контексті влада працює над інвестиційною картою регіону, одним з важливих сегментів якої має стати альтернативна енергетика. Уже можна говорити про втілення інвестиційного проекту з будівництва в гірській частині району вітрової електростанції.
Окремий пункт – розвиток агротуризму. Нещодавно успішно видано нову туристичну карту Дрогобицького району, яка містить усю необхідну та корисну для туристів інформацію про регіон.