Михайло Сікора взяв участь у прямому ефірі на радіо «Франкова земля» PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Четвер, 28 квітня 2016, 22:09

сікораСьогодні, 28 квітня, голова Дрогобицької районної ради, рухівець Михайло Сікора взяв участь у прямому ефірі на радіо «Франкова земля». Районний очільник поділився враженнями від поїздки до Мюнхена (Німеччина) на могилу Степана Бандери, де зустрівся із українською діаспорою, вів діалог із головою правління «Об’єднання українських організацій в Німеччині», уродженкою Дрогобиччини, Лесею Шрамко.
М.Сікора розповів радіослухачам про День Дрогобицького району на Львівському телебаченні, презентацію народного часопису «Франковий край».
У контексті підготовки до чергової сесії районної ради, запланованої на кінець травня, голова райради розгорнуто прокоментував питання міжбюджетних трансфертів іншим адміністративним одиницям за лікування громадян Дрогобицького району, розповів про організаційні заходи щодо підготовки до святкування 160-ї річниці від Дня народження Івана Франка, поінформував, що окрім згаданих, депутати зосередять свою увагу на затвердженні екологічної програми, програми охорони, захисту та відтворення лісів на території Дрогобицького району на 2016-2020 рр., організації пасажирських перевезень.

Останнє оновлення на Четвер, 28 квітня 2016, 22:13