На Мостищині відзначили День Незалежності PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Субота, 26 серпня 2017, 07:32

24 серпня 2017 року голови та представники Мостиської РО НРУ та Судововишнянської МО НРУ привітали Судововишнянську громаду та гостей міста з Днем незалежності України та Днем міста. Під час святкування, яке відбувалося на центральній площі міста Судова Вишня, було роздано велику кількість примірників випуску газети «Час руху» свідомим громадянам, яким небайдужа доля України. Святкового ж настрою додали сотні повітряних кульок з логотипом Народного Руху України.
Стало приємною традицією, що голови районної та міської організацій Беднарчик Р.М. з Качмариком Р.М. та найбільш активними членами вищезазначених організацій Борисов С.Ю., Литвинський В.І., Бущак Ю.Й., Діянич В.П. продовжили кропітку і таку необхідну роботу по покращенню благоустрою міст і сіл Мостиського району.
До Дня незалежності України жителі села Вовчищовичі (Дидятицька сільська рада) отримали в подарунок зручну та надійну лавку на зупинці, яка в недавньому минулому була напівзруйнованою будівлею в «радянському» стилі. А зараз зусиллями Мостиської районної організації НРУ, не змінюючи свого функціонального призначення, перетворилась на витвір мистецтва, окрасу села Вовчищовичі.