На вулиці Василя Кіндрацького у Миколаєві встановлять пам’ятні знаки PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Понеділок, 26 червня 2017, 10:34

У Миколаєві кожен будинок на вулиці, яка віднедавна носить ім'я Василя Кіндрацького, відтепер матиме пам'ятний номер. Пам’ятні знаки представили рухівці - міський голова Андрій Щебель та секретар міської ради Василь Підлужний.
Василь Кіндрацький, позивний Кіндрат, був заступником командира батальйону ОУН-ЗСУ, заступником голови Львівської Крайової організації Народного Руху України, головою Миколаївської РДА Львівської області (2005—2010).
Під час російсько-української війни 2014 року добровольцем пішов на фронт захищати Батьківщину у складі батальйону ОУН, з квітня 2015 — підрозділ ОУН-ЗСУ 93-ї ОМБр. Воював у районі Донецького аеропорту, с. Піски, с. Водяному, позиція «Шахта».
Напередодні загибелі Василь Кіндрацький героїчно встановив прапор ОУН на найвищій точці на шахті у Водяному, з якої видно Донецьк і позиції противника, і яка постійно перебувала під обстрілами.
Загинув 28 травня 2015 року під час танкового обстрілу позиції українських бійців «Шахта» поблизу села Водяне під Донецьком.