Народний Рух України очолив народний депутат України Віктор Кривенко
Написав NRU misto   
Понеділок, 29 травня 2017, 08:24

У неділю, 28 травня, в Українському домі відбулися XXVI Всеукраїнські Збори (З’їзд) Народного Руху України. У заході взяли участь понад чотирьох з половиною сотень делегатів партії з усіх областей України. Також до участі були запрошені представники політичних партій та громадських організацій.
Розпочався XXVI Всеукраїнський З'їзд Народного Руху України виконанням Славню України народним артистом Тарасом Петрененком.
Сьогодні НРУ - єдина сила, яка запропонувала концепцію державотворення України і має глибоку історію та неспаплюжену репутацію. Час Народного Руху настав. Рухівці дали сигнал партії та громадянам, що будуть брати участь в усіх виборах, які відбуватимуться в країні й готуватимуться до перемоги.
На Зборах відзвітував колишній голова В.Куйбіда та заступники – П.Кишкар, М.Савчук. Звіт роботи за рік також показав В.Кривенко.
Головною ж подією З’їзду було обрання голови. Претендентів було спочатку четверо, але в ході представлення програм та короткого праймерізу стало зрозуміло навіть конкурентам, що підтримка кандидата на посаду голови В.Кривенка надто велика. Тому всі троє конкурентів зняли свої кандидатури.
Новообраним головою Народного Руху України став народний депутат України Віктор Кривенко, який набрав близько 80% голосів делегатів Зборів.
Новий лідер РУХу В.Кривенко у своїй промові зазначив: «Народний Рух України заявляє про свою готовність відкрити двері новим людям. У всіх регіонах нашої країни ми повинні залучати до себе авторитетних представників громадянського суспільства. Ми впевнені, що такі люди допоможуть докорінно оновити владу і розпочати справжні зміни.
Ми віримо, що такі люди допоможуть сформувати оновлені команди, які твердо стоятимуть на демократичних, проєвропейських позиціях. Ми також віримо, що це дозволить здійснити докорінні зміни, які принесуть Україні мир і достаток».
«Для того, щоб вийти переможцем у цій ситуації Народний Рух України повинен створити свій організаційний інструментарій.
Україні потрібна модернізація. Нам потрібна модернізація соціальних відносин, тобто створення середовища, де людина буде мати можливість реалізовувати свій потенціал, пройде розширення свобод і зниження соціальної нерівності.
Ідея породжує ресурс, ресурс породжує владу, влада у руках народу, народ – це і є Народний Рух України, як найбільший виразник народницьких ідей. І ця влада в руках народу має породити модернізацію України. Саме це і буде алгоритмом перемоги Народного Руху України», - заявив новий очільник Народного Руху України.
Заступниками голови Народного Руху обрано народного депутата України П.Кишкаря, представника Львівської Крайової організації А.Корната та надано виконувати обов'язки трьом М.Савчуку, І.Шумезі, А.Яловому. Також обрано нові керівні органи РУХу – Політичну раду, Центральний провід та Центральну контрольно-ревізійну комісію. Варто відзначити, що Львівська Крайова організація отримала гідне представництво в керівних органах РУХу. Так, заступник голови ЛКО Сергій Дзядик обраний членом Політради, а голова ЛКО Михайло Баляс, голова Львівської міської організації Ігор Мартинюк та член проводу ЛКО Лідія Бойчишин увійшли до Центрального проводу.
Під час Зборів більшість промовців акцентували на тяжкій політичній ситуації в країні та відзначали, що сподівання на нову демократичну владу виявилися марними: жодних позитивних зрушень в реформуванні країни не відбулося. Водночас є очевидною проблема лідерства – державні керманичі не здатні взяти на себе відповідальність та продемонструвати сильну єдину позицію, тому Народний Рух України має стати саме таким політичним лідером нації, як він це зробив на зорі Незалежності.
Делегати Зборів поклали квіти до пам’ятника колишньому голові Народного Руху України, Герою України В’ячеславу Чорноволу та вшанували хвилиною мовчання усіх патріотів, які загинули за Україну.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 травня 2017, 16:25