Не смітити — перший крок до очищення середовища PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Субота, 30 квітня 2016, 20:54

drogtol1Щороку на весні, перед Великоднем, у Дрогобичі оголошуються місячник з прибирання міста та його озеленення. Цього року об’єктом прибирання було обрано парк імені Богдана Хмельницького. До ініціативи прибирання парку, разом з рухівцями, долучилися представники клубу моржувальників «Нептун», які моржують у цьому парку.
З огляду на те, що екологічні акції та толоки стають щороку популярнішими, залишається незмінним ставлення громади до природи і природних ресурсів. РУХівці Дрогобича виступають за те, щоб ці акції не сприймали як одноразові заходи з прибирання міста, а як приклад того, що потрібно перестати сміти, навчитися ефективно утилізовувати відходи, поважати працю двірників, які щодня прибирають місто і, врешті-решт, навчитися культури поводження зі сміттям.
Протягом години часу, учасниками толоки було зібрано чимало сміття, серед якого найбільше поліетиленових, пластикових та скляних виробів, що становить пряму загрозу для екології, флори та фауни цього парку та міста загалом.

drogtol2