Олег Андрусишин подав депутатський запит щодо перенесення кінцевих зупинок приміських маршрутів
Написав NRU misto   
Вівторок, 11 жовтня 2016, 15:35

Депутат Львівської обласної ради з фракції Народного Руху України Олег Андрусишин звернувся з запитом до голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки щодо ситуації із перевезенням пасажирів Сколівського, Стрийського, Жидачівського та Миколївського напрямків Львівської області.
«До мене, як до депутата Львівської обласної ради, звернулися мешканці Сколівського, Стрийського, Жидачівського та Миколаївського районів щодо проїзду мешканців маршрутками до м. Львова.
Нажаль, рішення Львівської обласної ради за № 58 від 26 січня 2016 року «Про звіт робочої групи з вивчення ситуації, яка склалася у сфері автоперевезень у Львівській області», не виконується.
З 1 жовтня всі автобуси, які заїжджають із Сколівського, Стрийського, Жидачівського та Миколївського напрямків Львівської області тепер зупиняються на АС 1 по вулиці Стрийська, що викликало хвилю незручностей для пасажирів та мешканців Львова.
Прошу Вас втрутитися в дану ситуацію. Зобов’зати працівників ЛОДА неухильно виконувати рішення ЛОР, а саме:
Невідкладно подати на затвердження Концепцію розвитку пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування у Львівській області на 2016-2020 роки.
Виконувати пункт 3.5 рішення № 58 від 26 січня 2016 року «Про звіт робочої групи з вивчення ситуації, яка склалася у сфері автоперевезень у Львівській області» - йдеться у звернення депутата.