Перемишлянська районна організація Руху провела засідання проводу PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
П'ятниця, 22 квітня 2016, 14:32

peremyshlyany121 квітня відбулося засідання проводу Перемишлянської районної організації за участю голови Львівської Крайової організації Народного Руху Андрія Корната, заступника голови Львівської Крайової організації Сергія Дзядика та уповноваженого у справах молоді ЛКО Івана Цюп'яка, депутатів місцевих рад. Під час засідання були проаналізовані результати виборів до місцевих рад у районі. На виборах до обласної ради за Народний Рух віддали голоси 7,66% виборців, до районної ради – 13,92%. За підсумками виборів Народний Рух отримав 5 депутатів районної ради, 2 депутатів Бібрської міської ради, 1 сільського голову, 8 депутатів сільських рад.
Під час засідання були обговорені проблеми району, зокрема проект спорудження будинку, в якому частина квартир буде призначатися для воїнів АТО. Також кожен з депутатів розповів про проблеми над якими він працює та про плани роботи на майбутнє. Учасники засідання також обговорили збір допомоги для воїнів АТО та передачу її волонтерам, які одразу після Великодніх свят вирушають на Схід.
Присутні обговорили ситуацію в партії, зокрема останні рішення Політради Руху, вступ до Народного Руху депутатів Верховної Ради та хід переговорів з лідерами національно-патріотичних сил про об'єднання зусиль у найближчому часі. Під час обговорення було акцентовано на потребі активізації роботи партійних осередків у районі, а також організації системної роботи з молоддю.

peremyshlyany2peremyshlyany3peremyshlyany4peremyshlyany5peremyshlyany6