Політичні лідери Львівщини підписали спільну декларацію про солідарність зі Львовом PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
П'ятниця, 10 червня 2016, 23:06

smittyaЛідери політичних партій Львівщини підписали декларацію, в якій закликають громади Львівської області бути солідарними з Львовом і дозволити тимчасово вивозити сміття на свої полігони.
Під документом свої підписи поставили голови обласних організації основних політичних партій Львівщини – Анатолій Забарило («Громадянська позиція»), Валерій Веремчук(«Народний Контроль»), Михайло Цимбалюк (ВО «Батьківщина»), Парасковія Дворянин («Самопоміч»), а також заступник голови Львівської територіальної організації «БПП-Солідарність» Тарас Ситник та голова фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді Богдан Гагалюк.
«В такі критичні моменти повинні проявитися всі наші найкращі сторони, такі як взаємодопомога та готовність з розумінням поставитися до проблеми сусідів. Закликаємо органи місцевого самоврядування Львівщини позитивно розглянути прохання Львівської міської ради щодо тимчасового розміщення твердих побутових відходів з міста Львова на своїх полігонах», – йдеться, зокрема, у декларації.
Політики наголошують, що Грибовицьке сміттєзвалище – це проблема всієї області, адже туди десятки років звозили відходи з промислових підприємств усього регіону.
Разом з тим, представники політсил закликали Львівську міську раду максимально інформувати про кроки щодо вирішення проблеми з розміщенням ТПВ та рекультивацією сміттєзвалища.
Відтак, якщо громади області відгукнуться на заклики, то у найкоротші терміни Львівська міськрада повинна укласти з ними угоди про тимчасове розміщення ТПВ та передбачити компенсаторні механізми щодо бюджетів місцевих рад, які уклали ці угоди.
«Впевнені, що разом нам вдасться подолати цю проблему та вирішити її комплексно і вкотре продемонструвати, що Львівщина є зразком громадянської солідарності для України», – переконують у декларації лідери політичних партій.