Представники Дрогобицької міської організації Народного Руху України долучаться до загальноміської толоки PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
П'ятниця, 15 квітня 2016, 11:01

toldrog1За доброю традицією, щороку, перед Великоднем, у Дрогобичі оголошують місячник з прибирання та озеленення міста. Цього року загальноміська толока відбудеться 16 квітня. Участь у толоці візьмуть комунальні служби, державні службовці, представники громадських та політичних об’єднань, свідомі дрогобичани.
Представники Дрогобицької міської організації Народного Руху України також долучаються до прибирання міста. Цьогоріч об’єктом прибирання РУХівці обрали парк Богдана Хмельницького. На запрошення голови осередку Романа Курчика, до них долучаться представники клубу зимового купання «Нептун», які займаються моржуванням в цьому ж парку.
Як зазначив Роман Курчик, проблема засмічення міста полягає не у роботі комунальних служб, а у свідомості дрогобичан та мешканців навколишніх сіл. Допоки ми не зуміємо змінити свідомість громади, і мешканці міста не збагнуть, що патріотизм полягає не у гаслах і масовій ейфорії, а у конкретних вчинках, ставленні до довкілля та суспільного блага, до тих пір ми не матимемо порядку ні у місті, а ні у державі.
Нагадаємо, що минулого року Дрогобицькі РУХівці долучилися до прибирання парку Новонароджених. Тоді було зібрано чимало сміття, серед якого: речі побутового вжитку, взуття, одяг, меблі та інше.
Представники Дрогобицької міської організації Народного Руху України закликають громаду міста долучитися до міської толоки, прибрати свої двори, територію навколо будинків, окультурити чи озеленити газони, адже Дрогобич – це наша спільна домівка!

toldrog2