Рухівці передали на Схід автомобіль для потреб ЗСУ PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Середа, 10 травня 2017, 09:18

8 травня у Дніпрі відбулася передача позашляховика одному з підрозділів ЗСУ. Як розповів директор комунального закладу Львівської обласної ради "Центр моніторингу соціальних програм та контролю за призначенням і виплатою допомог" Андрій Корнат, почалось усе із звернення до департаменту соціального захисту населення Львівської обдержадміністрації від Благодійного фонду «Добро-Дій». 

«Фонд просив посприяти у пошуку благодійників, які б могли долучитися до забезпечення транспортними засобами військових частин. Тодішній директор департаменту Василь Мартиняк познайомив мене з керівником фонду, Миколою Чмеликом і я почав шукати людей, які готові включитися в цей процес, зокрема звернувся до голови фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді Богдана Гагалюка, який зацікавився цим проектом. Так з’явилася ця ініціатива» - розповідає Андрій Корнат.
За його словами завданням фонду було привести з-за кордону транспортний засіб, а всі витрати взяв на себе Богдан Гагалюк.
«Цей автомобіль оформлений як подарунок громадянина Польщі, але зрозуміло, що цей подарунок не безкоштовний. Також потрібні були кошти на переміщення автомобіля до Львова, а потім на Схід, його технічне обслуговування. Це все було профінансовано коштами Богдана Гагалюка» - додав Андрій Корнат.
«Наш благодійний фонд займається допомогою хлопцям на Сході, пріоритетом є забезпеченням транспортом. Так склалося, що в мене є можливості шукати транспорті засоби за кордоном. Беремо там машини, ремонтуємо. Ці машини начебто даруються, але насправді їх треба придбати, перегнати, поремонтувати, тобто є затрати. Ми це все робимо за кошти благодійників. В даному випадку профінансувати цей процес виявили бажання рухівці» - розповідає керівник фонду «Добро-Дій» Микола Чмелик.
«Нас попросили допомогти з технікою якої не вистачає на передовій, зокрема позашляховиками, і ми долучилися до цього процесу. Впродовж 3-х тижнів ми змогли привезти машину, провести технічне обслуговування і відправити на Схід, де вона була передана підрозділу ЗСУ. Це повнопривідний шестимісний джип, який пройшов повне технічне обслуговування. Мобільний підрозділ може облаштуватися в цій машині і виконувати бойове завдання. Це вже не перша машина, яку рухівці передали на фронт. Зокрема в період найгарячіших бойових дій автомобілі були передані в батальйон Київська Русь, в який входили хлопці з ГО «Варта Руху». Зараз, коли допомоги від волонтерів стало менше, ми намагаємося не зупинятися, і допомагати в міру сил і можливостей» - розповідає голова фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді Богдан Гагалюк.
Загалом рухівці відправили на фронт уже 16 автомобілів, переважно це джипи та мікроавтобуси.