Рухівці провели "Говерляну-2017" PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Вівторок, 18 липня 2017, 15:18

14-16 липня у підніжжі г. Говерла відбувся культурно-просвітницький захід "Говерляна-2017", організований ГО «Молодий Народний Рух» спільно з Народним Рухом України, присвячений проголошенню Декларації про державний суверенітет України в якому взяло участь близько 500 молодих рухівців з всієї України.
Захід розпочався урочистим відкриттям, яке проголосив голова МНР Андрій Рибалко, пролунав гімн України та підняли український та молодорухівський прапор. А дальше багато спілкувань та знайомств, лекції та відпочинок.
В перший день "Говерляни-2017" велика кількість львівської делегації підкоряла Говерлу. З учасниками Молодіжного заходу спілкується заступник голови Народного Руху України Андрій Корнат і розмовляє про важливість сортування та культуру поводження зі сміттям у таборі. Під кінець першого дня з ініціативи Львівської делегації, а саме Сергія Дзядика та хлопців відбулась вперше у підніжжі Говерли інтелектуальна гра Mind Game в якій взяло участь 12 команд з різних делегацій України. Це були неймовірні емоції, взрив мозку, шалені овації та підтримка команд, професійна організація та ведучий Тарас з Івано-Франківська. Отже, після двогодинної гри, 9-ти турів ведучий оголосив впершу чергу команду глядацьких симпатій, якою стала команда з Волині "Волинь". А потім п'єдестал - третє місце зайняла команда з Сум "Go-раціо", друге місце - команда з Івано-Франківська "Stupiddests", а перше місце, через свої інтелектуальні здібності, показала найкращий результат команда з Тернополя "Західні рельси". Всім переможцям вручили цінні подарунки у вигляді солодощів, печива та згущеного молока і розійшлись у свої табори на вечерю.
2-й день у підніжжі Говерли був дуже насичений і розпочався зі смачного сніданку. Велика кількість молоді сходила на Говерлу, а інша частина, яка залишилась, будувала святкову ватру. А також цікавим моментом був прихід до львівського табору заступника міністра молоді та спорту України Олександра Яреми. З ним мала можливість поспілкуватися в неформальній обстановці біля багаття Львівська молодь. А спілкувались про молодіжні проекти, учнівські парламенти та розвиток Молодіжного руху на Львівщині.
Після того, як учасники табору спустились з Говерли відбувся вже традиційний, щорічний футбольний турнір в якому взяли участь дві Волинські команди "Турія" і "Волинь", а також Львівські "Леви" та Дніпровське "Дніпро". Переможцями цьогорічного турніру стала команда "Турія" з Волині. І приємною несподіванкою турніру стало те, що на фінальну гру завітав голова РУХу Віктор Кривенко, який і пізніше біля Ватри вручив переможцям турніру красивий Кубок "Говерліани - 2017".
о 19.30 год. відбулось урочисте запалення красивої таборової ВАТРИ біля якої голова ГО "Молодий Народний Рух" Андрій Рибалко розповів про гарно проведений час за ці два дні і оголосив таборування офіційно закрите. Після чого всі фотографувались, а Віктор Кривенко відвідав львівську делегацію і поспілкувався з молоддю, а також всі дружно поспівали під гітару патріотичних пісень.
На третій день, 16 липня, відбувся волейбольний турнір. І знову ж таки, приємною несподіванкою було те, що коли зранку розпочався волейбольний турнір, то голова РУХу Віктор Кривенко разом з побратимами вже був на вершині Говерли.
Отже, цьогорічний захід «Говерляна - 2017» вдався на славу і саме основне з великою кількістю молоді, рухівської молоді, а це означає, що РУХ має перспективу та велике майбутнє.