Рухівці вшанували В’ячеслава Чорновола ходою пам’яті PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
П'ятниця, 25 березня 2016, 20:39

hoda1Львівська Крайова організація Народного Руху України організувала ходу пам’яті на вшанування голови Народного Руху В’ячеслава Чорновола, який трагічно загинув 25 березня 1999 року. Велелюдна процесія пройшла від пам’ятника Шевченкові до пам’ятника Чорноволу, де відбулося віче.
«Я вірю, що В’ячеслав Чорновіл сьогодні посеред нас. Ми молимося за його душу і доторкаємося до неї. Його добра душа нас всіх сьогодні зібрала, ми прийшли вшанувати його пам'ять. Ми живемо в непростий час. Чорновіл - це приклад боротьби. Сьогодні ми боронимо рідний край на Сході України, ми знову проливаємо кров за рідну землю, за краще життя» - сказав голова Львівської Крайової організації Народного Руху України Андрій Корнат.
Спогадами про В’ячеслава Чорновола поділився капітан другого рангу ВМС України, боєць батальйону «Айдар», кандидат від Народного Руху до Львівської обласної ради Тимур Баротов.
«В’ячеслав Максимович - це людина, яка проявляла кращі риси українців. Я це відчув під час нашого знайомства, коли я служив молодим лейтенантом у Криму, де ми розбудовували наш флот в антиукраїнському середовищі. Я прибув до Львова шукаючи підтримки. Мені було дуже складно, бо я був лише лейтенантом, а по друге мене звати Тимур Баротов, і зі мною ніхто не спілкувався, мене не сприймали на Галичині. І лише коли я зустрівся з В’ячеславом Максимовичем ми порозумілися, бо він бачив звідки є загроза, бачив куди треба вкладати сили і людський ресурс щоб не сталося того, що на жаль відбулося - захоплення Криму. Я розумів, що це український світоч, який веде туди, куди треба» - наголосив Тимур Баротов.

hoda2hoda3hoda4hoda5

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hoda7

hoda6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hoda8

 

 

 

 

 

hoda9

 

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 28 березня 2016, 12:48