У 2016 році на Львівщині розвиватимуть економіку, сільські території та туристичну галузь PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Четвер, 31 березня 2016, 14:54

fylypiv1На засіданні Колегії Львівської обласної державної адміністрації схвалили проект Програми соціально-економічного і культурного розвитку області на 2016 рік і вирішили винести його на розгляд сесії Львівської обласної ради 19 квітня. Доповідав директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації, голова фракції Народного Руху у Пустомитівскій районній раді Роман Филипів.

"Проект програми корелює зі Стратегією розвитку Львівської області, котру нещодавно затвердили на сесії обласної ради, - зазначив Роман Филипів. - Отож, основними напрямами розвитку Львівщини на 2016 рік є конкурентоспроможна економіка, якість життя, відкриті кордони, розвинуте село і туристична привабливість".
Серед пріоритетів Львівщини у 2016 році – активізація інвестиційної та підприємницької діяльності, а також створення сприятливих умов для інвесторів.
"В області уже розпочало роботу підприємство з іноземними інвестиціями, - зазначив Роман Филипів. - Це "Фуджікура", яке протягом наступних трьох років планує працевлаштувати понад 3 тисячі працівників. Ще одне підприємство з іноземними інвестиціями "Nexans" розпочинає будівництво у 2016 році нового заводу у Бродівському районі, де буде працевлаштовано понад 2000 людей. Також ТОВ "Бадер Україна" планує відкрити новий завод із пошиття автомобільних чохлів. На цьому підприємстві мають намір працевлаштувати тисячу осіб".
За словами Романа Филипіва, програма соціально-економічного та культурного розвитку пропонує підтримку індустріальних парків. Зараз у Львівській області активно йде робота над створенням чотирьох індустріальних парків.
Також у 2016 році на Львівщині і надалі приділятимуть велику увагу розвитку сільських територій, туризму, інфраструктури і ремонту доріг. Нагадаємо, що в обласному бюджеті на ремонт доріг передбачено 282 млн грн.

fylypiv3