У Львові стартував проект "Прапор нашої пошани і подяки” PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Четвер, 07 квітня 2016, 11:45

praporuchni2У Львові стартував проект "Прапор нашої пошани і подяки”, що діє у рамках освітньо- виховного проекту “ З вірою у перемогу - з поглядом у майбутнє”. Ініціатором даного проекту виступає Львівський обласний учнівський парламент.
Цей мікропроект спрямований не лише на сприяння патріотичного виховання та розвитку громадсько-активної особистості, здатної до самотворення та розбудови національно-культурних традицій Батьківщини, а в першу чергу на вшанування справжніх Героїв України, що життям оберігають наш спокій.
Внаслідок реалізації мікропроекту буде створено прапор, який стане символом подяки Героям України за свій вклад у відновлення та збереження суверенітету України.
У самому серці Львова, на площі перед пам'ятником Т. Шевченка відбулося передача прапору. Так головний спеціаліст департаменту освіти та науки Львівської ОДА — Юрій Савчин передав “Прапор подяки та пошани” президентові Львівського обласного учнівського парламенту —Юрію Домбровському, який у свою чергу передав цю місію учнівському парламенту Галицького району м. Львова, а саме президентові — Марії Цінцадзе. На заході був присутній воїн АТО, морський офіцер, капітан ІІ рангу запасу ВМС ЗС України, заступник голови Спілки офіцерів України в Севастополі, громадський діяч, журналіст, актор, режисер, боєць батальйону "Айдар"— Тимур Баротов. Освячена прапора провів військовий капелан храму Святих Апостолів Петра і Павла - отець Юрій Цюпка.
У рамках мікропроекту відбудеться передача державного стягу України, зі словами подяки, серед президентів районних, регіональних, міських та обласного парламентів Львівщини. Мікропроект передбачає проведення тематичних культурно-патріотичних вечорів з залученням сімей загиблих воїнів АТО а також Героїв Небесної Сотні.
Мікропроект завершиться 22 червня 2016 року у День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. “Прапор пошани та подяки” передасть учнівський парламент м.Червоноград (найкращий міський учнівський парламент Львівської області) президентові Львівського обласного учнівського парламенту. У день передачі державної символіки планується проведення патріотичного культурно-масового заходу. Згодом “Прапор пошани” бійці АТО відвезуть на передову, де наші захисники зможуть побачити символ подяки від освітян та учнівської молоді Львівщини.
«Творення держави потребує зусиль усього народу. Кожен громадянин робить свій внесок в розвиток Батьківщини. Хтось захищає її територію зі зброєю, а хтось підтримує захисників морально. Молодь підтримує наших героїв щирими побажаннями та активною діяльністю спрямованою на навчання та поширення патріотичних цінностей» - сказав голова ГО «Молодь Руху» Іван Цюп’як.

praporuchni1