У Львові відзначили День Захисника України PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Субота, 14 жовтня 2017, 17:30

Сьогодні 14 жовтня у Львові відбулись урочисті заходи, приурочені 75-й річниці створення Української Повстанської Армії, Дню захисника України, свята Покрови та Дню українського козацтва за участю влади та громадськості.
Розпочались урочистості з покладання квітів до Меморіалу невідомому вояку УПА на Марсовому полі (вул. Мечнікова). Покладання квітів та запалення лампадок відбулося на могилах борців за незалежність України на полі почесних поховань №67. А потім було покладання квітів та запалення лампадок на могилах загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України, на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища.
В цих заходах взяли участь заступник голови Народного Руху України Андрій Корнат, голова фракції НРУ в Львівській обласній раді Богдан Гагалюк, а також представники Львівської Крайової організації РУХу, голова Михайло Баляс, заступник голови Львівської міської організації НРУ Ігор Гавришкевич, голова Пустомитівської РО НРУ Андрій Добрянський, голова Галицької РО НРУ Тарас Левицький, а голова Молоді Руху Іван Цюп’як зачитав Присягу воїна Української Повстанської Армії.
Після чого всі РУХівці помолили і поклали квіти до могили побратима, який загинув у московсько-українській війні, заступника голови Львівської крайової організації НРУ Василя Кіндрацького.