У Миколаєві мешканці створюють вуличні комітети PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Вівторок, 05 квітня 2016, 11:18

shchebelkom1Активні жителі вул. Гагаріна, що у Миколаєві, об’єднались і утворили вуличний комітет. Головою обрали Романа Стефаніва. На зустріч з жителями прибув мер міста, рухівець, Андрій Щебель.
У своєму виступі, він зазначив: «Ми звернулись до депутатського корпусу і запропонували механізм роботи «вуличних комітетів». На даний час йде робота щодо ефективності громадської ради, вуличних комітетів, тому ми всіляко ініціюємо і підтримуємо вуличні комітети. Ми пішли на такий варіант роботи — міська рада пропонує свою допомогу, натомість прагнемо бачити активний вуличний комітет, який може контролювати роботу ».
На зустрічі з мером, мешканців найбільше непокоїв стан дорожнього покриття, адже частина вулиці заасфальтована, а частина ( 50 м.) — ні , є певні нез’ясовані питання щодо каналізації. Також жителі говорили про встановлення бордюрів чи дорожніх плит. Саме на ці види робіт просили закласти кошти на 2 – ге півріччя.
На даний час у місті успішно діють 3 вуличні комітети, зокрема: на вул. Зелена, вул. Шевченка, вул. Дроговизькій. Результати їх роботи не змусили довго чекати. На вул. Зеленій на 50 % реалізований проект водовідведення, закладені кошти на проведення каналізації по вул. Шевченка, на вул. Дроговизькій працюють над спільним проектом з мерією по очищенню скверу та встановленню дитячого майданчика.

shchebelkom2

Останнє оновлення на Вівторок, 05 квітня 2016, 19:52