У Зашкові відбувся вишкільний табір PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Вівторок, 04 липня 2017, 14:17

Рухівська молодь провела черговий табір для юнаків та юначок. Цього разу він відбувався в с. Зашків Жовківського р-ну, де народився полковник Армії УНР, командант УВО, голова Проводу українських націоналістів, перший голова ОУН, один із ідеологів українського націоналізму – Євген Коновалець. Цей захід став традиційним, адже відбувається же четвертий рік поспіль. І кожного року на вишкіл приїжджають все нові і нові учасники з різних куточків Львівщини. Цього разу до загального числа таборовиків додалися діти учасників бойових дій, батьки яких були задіяні в неоголошеній війні на Сході нашої Батьківщини.

Навчання для учасників табору проводили учасники неоголошеної українсько-російської війни з батальйону «Айдар», Спілки учасників бойових дій «Асоціації комбатантів», Організація T-Helpers, Центру військово-патріотичного виховання Самооборони "Галичина". А меценатами та співорганізаторами заходу виступили: Відділ молодіжної політики ЛОДА, ринок «Шувар» та члени Народного Руху України.
На заході були присутні гості: заступник голови Народного Руху України – Андрій Корнат та голова молодіжного крила Народного Руху України – Констянтин Новаленко. Кожний з них провів бесіду з таборовиками. Керівник молодіжного крила сконцентрувався на перспективах молодої особистості, орієнтації на наших Героїв. Андрій Корнат звернув увагу на проблему невмілого ставлення мешканців до сміття.
«В природі немає сміття, кожна річ може повторно використовуватися» - сказав Андрій Корнат. І вмотивована молодь не тільки сортувала власне сміття, а провела екологічну акцію і прибрала територію навколо табору. Пізніше, сортоване сміття в загальній масі 66 кг., було здано на вторинну переробку. А отримані, більше 200 гривень, скерують на допомогу учасникам бойових дій.
Такі навчання стимулюють молодь любити свій край, знати його історію, захистити себе, свою сім’ю, Батьківщину. Бути Гідним Громадянином Своєї Країни.