Відбулося І пленарне засідання VI сесії Дрогобицької районної ради PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Понеділок, 30 травня 2016, 00:37

sicor26 травня, в сесійній залі районної ради розпочала свою роботу VI чергова сесія Дрогобицької районної ради VII скликання.
Головуючий на сесії, голова районної ради, рухівець Михайло Сікора, на початку сесії від депутатського корпусу привітав новопризначеного голову Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка, побажавши йому плідної праці на користь громади Дрогобиччини.
Після внесення додаткових питань до порядку денного, депутати приступили до їх розгляду.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун проінформував про виконання районного бюджету Дрогобицького району за І квартал 2016 року та внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2016 рік.
Також, на сесії депутати розглянули питання щодо охорони, захисту та відтворення лісів та прийняли звернення до Львівської обласної ради та облдержадміністрації щодо вжиття необхідних заходів по передачі військового стрільбища на території Уличненської сільської ради з підпорядкування Міністерства внутрішніх справ України в підпорядкування Міністерства оборони України на баланс військової частини А 1108.
Питання щодо екологічної Програми Дрогобицького району на 2016-2017 роки не набрало відповідної кількості голосів для затвердження, тому було перенесено на наступне засідання.
Після цього на сесії було оголошено перерву.
Наступне пленарне засідання VI чергової сесії Дрогобицької районної ради відбудеться 31 травня 2016 року о 10.00 год.