Відбувся розширений провід Буської районної організації Народного Руху PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Середа, 20 квітня 2016, 11:16

busk119 квітня в приміщені Буської районної ради Буська районна організація Народного Рухи України провела розширене засідання проводу у якому взяли участь голова Львівської Крайової організації Народного Руху Андрій Корнат та уповноважений у справах молоді ЛКО Іван Цюп'як. Під час засідання були проаналізовані результати виборів до місцевих рад у районі. На виборах до обласної ради за Народний Рух було віддано 750 голосів або 3,38 % (21-є місце в рейтингу РО та МО), до районної ради - 3259 голосів або 14,46 % (2-е місце в рейтингу РО). За підсумками виборів Народний Рух отримав: 5 депутатів Буської районної ради, 2 депутати Буської міської ради, 5 депутатів Красненської селищної ради, 2 депутати Олеської селищної ради, 4 депутати сільських рад. Рухівець Богдан Глова був обраний головою Буської районної ради.
Також було проаналізовано ситуацію в районі та хід територіальної реформи. В проекті територіальної реформи передбачено створення в Буському районі 3 об’єднаних територіальних громад: Буської, Красненської, та Олеської.
Під час засідання відбулося обговорення ситуації в партії, та завдань щодо роботи з молоддю.
Голова районної ради Богдан Глова подякував за ефективну співпрацю з фракцією Народного Руху у Львівській обласній раді, зокрема щодо фінансування інфраструктурних проектів в районі.

busk2busk3busk4