Відбувся розширений Провід Сокальської районної організації Народного Руху Друк
Написав NRU misto   
Неділя, 03 квітня 2016, 16:26

chornsokal2Сьогодні, 3 квітня відбувся розширений Провід Сокальської районної організації Народного Руху України за участю голови Львівської Крайової організації Руху Андрія Корната та голови Сокальської районної організації, заступника голови районної ради, Василя Бойка. У ході роботи були проаналізовані результати місцевих виборів та визначені завдання на найближчий період.
На виборах до обласної ради на Сокальщині Народний Рух отримав : 3665 голосів, або 8,94 % (4-е місце в рейтингу організацій ЛКО НРУ).
До районної ради: 3337 голосів, або 8,14 % (11-е місце в рейтингу районних організацій ЛКО НРУ).
За підсумками виборів Народний Рух отримав: 3 депутати Сокальської районної ради; 2 депутати Белзької міської ради; 5 депутатів Великомостівської міської ради; 4 депутати Жвирківської селищної ради; 53 депутати сільських рад; 6 голів сільських рад. Представник Руху Ярослав Ройко обраний головою Великомостівської міської ради.
«Наші завдання на 2016 рік це розбудова та відновлення осередків Руху в населених пунктах де 1000 та більше виборців, збільшення кількості депутатів місцевих рад з числа самовисуванців, підготовка організації до територіальної реформи та ймовірних виборів до Верховної Ради України» - сказав голова Крайової організації Андрій Корнат.

chornsokal3

Social Like