Вишкільний табір на Батьківщині Героя PDF Друк e-mail
Написав NRU misto   
Субота, 02 липня 2016, 01:22

tabir1Та нація, яка будує майбутнє на 1000 років вперед в першу чергу дбає про виховану молодь з морально-патріотичними цінностями. Саме тому Львівська обласна молодіжна громадська організація «Юнацтво» за підтримки Відділу молодіжної політики Управління внутрішньої та молодіжної політики Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації організували «Вишкільний табір «Зашків – 2016».
Даний захід, приурочений до дня народження Євгена Коновальця – це визначний український військовий і політичний діяч, полковник армії УНР, командант УВО, голова Проводу Українських Націоналістів, Великий Син Української Нації та Дня Конституції України, спрямований на ознайомлення молоді з історичним минулим провідника української нації, підвищення рівня історичної та культурної свідомості молодого покоління, належне вшанування пам’яток історичної спадщини Львівщини.
Так, як Євген Коновалець був військовою людиною, в таборі одразу усе життя організовувалося за військовим зразком. Вся структура була поділена на рої. Кожен рій мав ройового, а той в свою чергу підпорядковувався коменданту. За правилами таборовик мав мати псевдо. Якщо сам не придумав, то в цьому допомагали друзі.
Окрім звичайних навиків таборового життя, всі отримали знання з комплексної програми вивчення зброї та тактичного поводження з нею. Спочатку проводилися теоретичні заняття, де були представленні макети карабінів, нагану, Макарова, АК та інші види зброї, а також гранати, біноклі, радіостанції, каски, бронежилет, тактичні окуляри. Розповідали як правильно доглядати за автотранспортом, поводитися на блокпості, визначати позиції.
Практична частина почалася з того, що таборовик повинен був на себе одягнути мінімально необхідне військове спорядження (каска, бронежелет, автомат) і пробіги 100 метрів. Зазначу, що це під силу було не кожному. Наступний етап полягав у вмінні розбирати і збирати автомат Калашника та пістолет Макарова. Далі відбувалося метання гранати у макет російської військової машини «Тигр». Окремий сектор був відведений для покращення навиків стрільби по мішенях, правда використовували не справжню, а страйкбольну зброю.Зброя зброєю, а захистити себе в темному провулку потрібно вміти. Саме тому окреме і важливе місце було відведено для відпрацювання навиків самозахисту від ножа та палиці.
Там де відбуваються різноманітні змагання, там можуть бути і травми, а на війні перша медична допомога для воїна є життєво необхідною. Саме тому першої медичної допомоги таборовиків навчали активісти з “T-helpers”. Тут кожен мав можливість повправлятися з методикою накладання джгутів у військових умовах. Ознайомилися із умовними зонами та методами транспортування ранених, а також як надавати іншу медичну допомогу.
Попри насичену військову програму була також і патріотична. Учасники спілкувалися з воїном, який протягом 2-х років захищає нашу країну від агресора. Відвідували музей та могилу батьків Євгена Коновальця, Службу Божу. Біля вогнища вивчали патріотичні пісні. А зігріваючись біля 10-ти метрової ватри провели пісенний конкурс між роями.
З вітальним словом з нагоди Дня молоді до учасників заходу звернулися: Андрій Корнат – від Крайової організації Народного Руху України, Андрій Ковальський – начальник відділу молоді департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Іван Цюп'як – голова ЛОМГО «ЮНАЦТВО», а також бійці з батальйону Айдар, воїн ЗСУ, активісти з “T-helpers” та Народної самооборони Львівщини.
Кращих учасників таборового вишколу організатори нагородили книгами і буклетами на патріотичну тематику.
На Батьківщині Євгена Коновальця молодь не лише загартовує дух свободи та патріотизму, а здобуває нові знання та навички.

tabir2tabir3tabir4tabir5tabir6

Останнє оновлення на Субота, 02 липня 2016, 01:33